منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۰۷
شناسه خبر: 366399
گروه :خبر
13950706000212_photoa

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان با اشاره به نقش کلیدی صادرات غیر نفتی در توسعه افزود: یکی از راهکارهای اساسی بیرون رفت از مشکلات حاضر در راستای اقتصاد مقاومتی توجه به صادرات غیر نفتی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛علیرضا مجرد ،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان درحاشیه مراسم گرامیداشت روز ملی صادرات با بیان اینکه شبکه های حمل و نقل شاهرگ های حیاتی اقتصادی و اجتماعی می باشند،گفت:کار آمدی سیستم های حمل و نقل ، نقش استراتژیکی در توسعه متوازن بخشهای مختلف و ارتقاء بهره وری ملی دارند و  فرصت های بیشتری برای توسعه صادرات در هر استان ایجاد می کند.

وی با تاکید بر جایگاه قدرت و سرعت شبکه های حمل و نقل در یکپارچگی کشوراظهار کرد:حمل و نقل به عنوان زیر بنای توسعه تلقی میگردد لذا بهینه سازی و بستر سازی حمل و نقل جاده ای در توسعه امر صادرات از استان نیازی اساسی می باشد.
مجرد با اشاره به نقش کلیدی صادرات غیر نفتی در توسعه افزود: یکی از راهکارهای اساسی بیرون رفت از مشکلات حاضر در راستای اقتصاد مقاومتی توجه به صادرات غیر نفتی است.
 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان تصریح کرد: حمل و نقل کلید توسعه اقتصادی استان است لذا توسعه صادرات بعنوان چشم انداز رسیدن به بازارهای هدف ، افزایش اشتغال ، افزایش رفاه جامعه با جهان موثر می باشد و صنعت حمل و نقل جاده ای نقش استراتژیک در توسعه صادرات دارد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد