منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷
شناسه خبر: 242249
گروه :خبر
81490060-6247318

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس با اشاره به شیوع بیماری فشار خون و دیابت روستاههای شمیل گفت: هدف این اردوی جهادی آموزش و پیشگیری از بیماریها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس،امید زین الدینیان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با اشاره به حضور اردوهای بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی در روستاهای اطراف شمیل  واقع در شهرستان بندرعباس گفت:براساس بررسی های مرکز بهداشت بندرعباس نواحی محروم اطراف شمیل بیماری فشار خون و دیابت در بین این روستاییان شایع است و هدف اردوی جهادی آموزش و پیشگیری از بیماری می باشد.

 

 

 

 

زین الدینیان اظهار کرد: این گروه دارای دو  تیم 30نفره  متشکل از خواهران و برادران با همراهی دو پزشک متخصص و دو دانشجوی دندان پزشکی خواهد بود که بر اساس شرح وظایف خود عمل خواهند کرد .

 

 

 

وی افزود: این اردو جهادی پنج روز متوالی و در دو بخش فرهنگی،آموزشی برگزار می گردد و دانشجویان براساس تخصص خود به روستائیان محروم ارائه خدمت می نمایند.

 

 

 

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس خاطرنشان کرد: در این اردوهای جهادی اقدام به توزیع بسته های فرهنگی و همچنین  برگزاری کلاس آموزش قرآن و کلاسهای آموزشی برای دانش آموزان این مناطق محروم  از دیگر برنامه های این اردو می باشد.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی