منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۴
شناسه خبر: 298543
گروه :خبر
nan7

شب گذشته شاهد تعطیلی تعداد زیادی از نانوایی های سطح شهر سردشت بودیم که خبرنگار ما این موضوع را پیگیری کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از بشاگرد نیوز، متاسفانه شب گذشته هفتم فروردین ماه شاهد تعطیلی تعداد زیادی از نانوایی های سطح شهر سردشت بودیم که این موضوع با اعتراض عامه مردم همراه بود.

از طرفی با توجه به جمعیت چند هزار نفری شهر سردشت و تردد زیاد مسافران نوروزی در این شهر، مشکلات فراوانی برای مردم در جهت تهیه قوت غالب آنها بوجود آمد.

بطوری که با بررسی این موضوع و گشت و گذاری در سطح شهر سردشت مشخص شد تنها یک نانوایی پخت داشته است و بقیه نانوایی هایی که شیفت کاری آنها بوده تعطیل بودند.

در ادامه خبرنگار ما علت تعطیلی این نانوایی ها را از نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویا شد. که در این رابطه علی زارعی گفت: ما در کل چهار نانوایی در سطح شهر سردشت داریم که متاسفانه یکی از این نانوایی ها به علت تخلف پلمپ می باشد و با توجه به ایام نوروز سه تای دیگر شیفت بندی شده اند و به نوبت به مردم خدمات می دهند.

وی گفت: با درخواست نانواهای شهر سردشت تصمیم گرفته شده است که در ایام تعطیلات نوروزی این عزیزان هم با شیفت بندی با خانواده به مرخصی بروند.

زارعی اظهار کرد: شیفت بندی نانوایی ها تا امروز بوده است و از امروز به بعد تمامی نانوایی ها در سطح شهر سردشت به مردم خدمات می دهند.

 

انتهای پیام/ ح.پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر