منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۵
شناسه خبر: 198863
گروه :خبر
8.JPGبث

امام جمعه بندرلنگه گفت: شبکه های ماهواره به نام اهل سنت و اهل بیت هردو تیشه به ریشه اسلام میزنند و هدفشان ایجاد نفاق ودورویی بین مسلمانان است و ما این حرکت را محکوم میکنیم .

به گزارش شبکه  اطلاع رسانی  هرمز به  نقل از  مروارید نیوز ، ” آیت الله رکنی امام جمعه بندرلنگه در جمع علمای اهل سنت و تشیع شهرستان گفت : ماه رمضان ماهی است که نفس ها ی ماتسبیح خدا وخوابمان عبادت است و با وحدت وهمدلی و مصاحفه خداوند دل های ما روبهم نزدیک تر وبهم پیوند میدهد.

 

وی افزود : امروز دشمن در صادر کردن فتوا توسط خودمسلمانان برای کشتن یکدیگر موفق شده است ،درگذشته هیچ فقیه شیعه وسنی فتوا به قتل یکدیگر ندادند .این چه فتوایی هست فتوا برای قتل مسلمانان که بمب به خود ببندند وبین نمارگزاران منفجر کنند در کدام آیات و روایات آمده است .

 

امام جمعه بندرلنگه افزود : این کودکان چه گناهی دارند که باید در این بمب گذاری ها کشته شوند فتوایی عجیب و غریب مثل جهاد نکاح با محارم که در عربستان صادر می شود این افکار در اتاق فکر اسرائیل چندین سال پیش پایه ریزی شده و بیشتر هدفشان ایجاد جنگ بین شیعه وسنی است.

 

آیت الله رکنی در ادامه بیان کرد : شبکه های ماهواره به نام اهل سنت و اهل بیت هردو تیشه به ریشه اسلام میزنند و از نظر مقام معظم رهبری و ما محکوم هستند اینها شیعه لندنی وسنی آمریکایی هستند و هدفشان ایجاد نفاق ودورویی بین مسلمانان است.

 

خطیب جمعه بندرلنگه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بر حفظ وحدت گفت: باید مواظب و مراقب دشمن در راه تحریک مسلمانان باشیم اگر از این طرف بوی تفرقه بیاید با آن برخورد میکنیم نگذاریم شبهه ایجاد شود دشمن به دنبال اختلاف افکنی است.
وی بر تاکید بر برادری مسلمانان اظهار کرد : فریب شبکه های ماهواره ای را نخورید ما باید در کنار هم قرار بگیریم وباهم باشیم تا دشمن نتواند رخنه ایجاد کند وقتی صلح ، صفا ویکدلی است زمینه ای برای اختلاف پیدا نمیشود.

 

آیت الله رکنی امام جمعه بندرلنگه در پایان گفت : امروز دشمن خانواده ها را مورد هدف قرار داده است هیچگاه سابقه نداشته تا این حد آمار طلاق جوانان که عمده اش اختلاف خانوادگی و کم تحمل شدن صبر وبردباری است بالا رود و اینها کار شبکه های معاند است که خانواده ها را هدف قرار دادند.

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان