منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۲۱
شناسه خبر: 343304
گروه :خبر
IMG_6955

امام جمعه اهل‌سنت بندرعباس با بیان اینکه شیخ عیسی شخصیتی وارسته می باشندکه دغدغه دین دارد و به دین خواهی ملت بحرین برخاسته است، افزود::کسانی که در راه طاغوت گام بر می دارندنتیجه اقدامات شیطانی خود را خواهند دید.

سید عبدالباعث قتالی، امام جمعه اهل‌سنت بندرعباس در گفتگو با خبرنگار بین المللی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به اعتراضات گسترده مردم بحرین در حمایت از آیت الله عیسی قاسم گفت:اعتبار حکومت ها به رای و حضور مردم آن کشور است لذا باید حرف مردم مورد توجه دولت ها قرار گیرد و با منطق و عدالت به خواسته های مردم رسیدگی شود از این رومردم بحرین نیز مانند تمام مردم دنیا حق انتخاب دارند و برگزاری انتخابات معیار مردم سالاری است.

وی با بیان اینکه آیت الله عیسی قاسم شخصیتی است که درد مردم را دارد و زبان گویای جامعه است، اظهار کرد:شیخ عیسی شخصیتی وارسته می باشندکه دغدغه دین دارد و به دین خواهی ملت بحرین برخاسته است.

قتالی با اشاره به یورش نظامیان رژیم آل خلیفه افزود:آل سعود هرکجا رد پایی دین خواهی باشد مقابله می کند و درگیری های خونین یمن، بحرین و سوریه نمونه های از کارشکنی عربستان در دین است.

وی تصریح کرد: به شهادت رسیدن شیخ نمر در عربستان و مقابله با شیخ عیسی قاسم و سلب تابعیت این روحانی مبارز نمونه های بارز حق کشی است.

عالم اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه آل خلیفه مجری سیاست های آل سعود است، تاکید کرد:آل سعود باید در انتظار عواقب الهی و جزای خدایی اقدامات خود باشد چرا که مقابله با حق جویان عالم باعث تهییج احساسات مردم دنیا می شود.

شیخ قتالی اظهار کرد: اعتراضات گسترده جهانیان بیانگر اقتدار و صلابت مردمی است که آل سعود از این قدرت غفلت کرده است.

وی با اشاره به کارشکنی های آل سعود  برای ضربه زدن به اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد:کسانی که در راه طاغوت و شیطان گام بر می دارند و با اعمال غیر انسانی خود احساسات مردم را جریحه دار می کنندنتیجه اقدامات خود را خواند دید.

قتالی خاطرنشان کرد: راه حق روشن است و وعده الهی تحقق پذیر است لذا در آخر الزمان افراد حق جو حاکمیت جهان را در دست خواهند گرفت.

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است