منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷
شناسه خبر: 254395
گروه :خبر
13940922000697_PhotoA

سی و هفت سال بعد از انقلاب اسلامی ما، در زاریای نیجریه محرومان آفریقایی آرزوهای خود را در آرمانهای ایرانی می بینند و پای آن ایستاده اند و جان می دهند و چهره به چهره با استکبار جهانی می جنگند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمدرضا زائری فعال فرهنگی در پی حوادث خونبار نیجریه متنی را نوشته است.

متن این یادداشت به شرح ذیل است:

آرمانها و شعارهای انقلاب اسلامی استقلال و آزادی و عدالت و برابری بود. هدف انقلاب نابودی کاخ نشین ها و حکومت مستضعفین بود. عبارات آتشین نهج البلاغه را می خواندند و داستانهای سیره پیامبر و حوادث صدر اسلام را نقل می کردند. این رویکرد انقلابی با سرعتی باورنکردنی صادر شد و امروز از پاکستان تا بحرین و از بیروت تا کالیفرنیا صدای انقلاب شنیده می شود.

سی و هفت سال بعد از انقلاب اسلامی ما، در زاریای نیجریه محرومان آفریقایی آرزوهای خود را در آرمانهای ایرانی می بینند و پای این آرمانها ایستاده اند و جان می دهند و چهره به چهره با استکبار جهانی می جنگند و ما سی و هفت سال بعد درگیر اختلاس این و خیانت آن و رشوه اداری و ربای بانکی هستیم.

دغدغه آنها نجات انسان و دغدغه ما فروش پراید است! نخبگان آن سوی دنیا حسرت یک لحظه دیدار رهبر ما را دارند و مدیران اینجا برای نرم کردن دل شیطان بزرگ نقشه می کشند و حسرت می خورند.

شیخ زکزاکی در آن سوی دنیا برای کرامت انسان و آزادی و انقلاب اسلامی خون می دهد و شیخ زیگزاگی ما در اینجا در سونای خشک به نتیجه انتخابات مجلس فکر می کند! … واقعا حیف شد، همه انقلاب را صادر کردیم ! کاش یک ذره اش را محض احتیاط برای خودمان نگه می داشتیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است