منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۰
شناسه خبر: 338627
گروه :خبر
hormoz

طی چند روز گذشته سارقان به در خانه افراد سالمند رفته و خود را مأمور پست معرفی و کارت بانکی آنها را با ترفندهای مختلف دریافت می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛   اخیراً سارقان با ترفندهای جدید اقدام به گرفتن کارت بانکی افراد سالمند می‌کنند که این موضوع مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده است. به عنوان نمونه در چند روز گذشته سارقان به در خانه افراد سالمند رفته و خود را مأمور پست معرفی می‌کنند و از افراد می‌خواهند برای محاسبه کسری حقوق خود کارت بانکی را در اختیار آنها قرار دهند تا از طریق دستگاه پوز سیاری که در دست دارند کسری حقوق آنها را پرداخت کنند.

افراد سالمند هم به دلیل عدم آگهی، کارت بانکی را به همراه رمز خود در اختیار افراد قرار می دهند غافل از آنکه او به بهانه خراب بودن دستگاه پوز کارت بانکی را به همراه رمز با خود می برد تا کسری حقوق سالمندان را به حساب آنها واریز کند.

این در حالی است که فرد مال باخته پس از چند ساعت متوجه کسر مبلغی از حساب بانکی خود می‌شود اما دریغ که نمی تواند کاری برای بازگشت پول انجام دهد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود