منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۱
شناسه خبر: 223035
گروه :خبر
13940526000669_PhotoA

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه شکوفایی اقتصاد ایران در لغو تحریم‌ها نیست، گفت: دفاع مقدس سال‌هاست شروع شده و ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی اظهار داشت: اقتصاد ایران با لغو تحریم‌ها شکوفا نخواهد شد حتی اگر تمامی کشورهایی که دشمن ایران هستند آن را لغو کنند.

وی افزود: پیاده نظام دشمن هیچگاه دست از سر کشور ما بر نخواهد داشت و در هر برهه‌ای از تاریخ ایران انقلابی و اسلامی برای صدمه زدن به ما از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

نقدی شرایط دوران دفاع مقدس را وخیم‌تر از اکنون دانست و گفت: تحریم‌ها و کاستی‌ها در آن زمان شدت بیشتری داشت ولیکن نظام با تکیه بر مردم و ایستادگی جانانه آنان در مقابل دشمن از پیچ و خم‌های سخت عبور کرد و اکنون با امکانات و استعدادهای بیشتر حرف اول را در مورد قدرت و اقتدار منطقه می‌زنیم.

وی خاطرنشان کرد: همانگونه که خداوند استقامت ملت ایران را در دوران دفاع مقدس دید و به یاری آنان آمد، اکنون هم با تکیه بر ایمان و ادامه دادن راه شهدا باز هم لطف و یاری خدا شامل حال ما خواهد شد و با رهنمودهای مقام معظم رهبری از این گردنه‌هایی که کشور در آن قرار دارد به سلامت عبور خواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج کشور در خصوص تاثیر لغو تحریم‌ها بر اقتصاد کشور گفت: اقتصاد ایران با لغو تحریم‌ها شکوفا نخواهد شد حتی اگر تمامی کشورهایی که دشمن ایران هستند آن را لغو کنند.

وی استفاده درست از منابع داخلی را مهم دانست و گفت: رفع مشکلات، پیشرفت و شکوفایی در کشور بستگی به استفاده درست از ظرفیت‌ها و منابع دارد چرا که اگر این روند به خوبی پیش رود می‌توان تحریم‌ها را در حاشیه نگه داشت.

نقدی خاطرنشان کرد: در مذاکرات نه تنها حرف از برداشتن تحریم‌ها نیست بلکه تصمیم به طرح تحریم‌های جدید علیه ایران دارند و من برای امیدواری‌هایی که می‌دهند مصداقی نمی‌بینم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: پیاده نظام دشمن ما را در هر حال به حال خود رها نخواهند کرد، گاهی در لباس فتنه‌گران داخلی و گاهی تحرکاتی که در سطح وسیع‌تر و توسط استکبار جهانی و ایادی اش انجام می‌شود وارد می‌شود و این ما هستیم که باید یادمان باشد دفاع مقدس ما سالها است که شروع شده و ادامه خواهد داشت.

وی در پایان گفت: مهم این است که از تجریبات و خاطرات خود درس بگیریم و زندگی مردان بزرگ تاریخ از جمله شهدا را که در راه اعتلای کشور و دین از جان خود گذشتند سرلوحه کار خود قرار دهیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی