منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۶
شناسه خبر: 295112
گروه :خبر
13940808000058_PhotoA

دبیر کل سازمان ملل متحد در بیانیه‌ای به مناسبت پنجمین سال درگیری در سوریه به قدرت‌های منطقه‌ای هشدار داد از میدان نبرد برای تصفیه حساب‌های شخصی استفاده نکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «بان کی‌مون» دبیرکل سازمان ملل متحد امروز (سه‌شنبه) در بیانیه‌ای به مناسبت پنجمین سال درگیری در سوریه به قدرت‌های منطقه‌ای هشدار داد از میدان نبرد برای تصفیه حساب‌های شخصی استفاده نکنند.

به گزارش «خبرگزاری فرانسه» بان کی‌مون در پنجمین سال آغاز درگیری‌ها در سوریه در بیانیه ای که بدین منظور صادر نمود خاطر نشان ساخت؛ اگر قدرت‌های منطقه‌ای از میدان نبرد برای تصفیه حساب‌های خود استفاده نکنند ، می‌توان از به ورطه افتادن سوریه در نبرد  اجتناب کرد.

بان کی مون در این بیانیه هشدار داده است که در صورت شکست مذاکرات صلح تبعات نامطلوبی برای مردم این کشور  خواهد داشت و جهان  نیزبرای تدبیر در این‌باره  بسیار وحشتناک می‌شود.

 دبیرکل ساز مان ملل متحد بدون نام بردن از کشور خاصی گفت: «بازیگران منطقه و جهان باید برای ایجاد ثبات در سوریه متحد شوند نه این‌که از میدان نبرد در این کشور برای رقابت منطقه‌ای و جغرافیای سیاسی استفاده نمایند.»

دبیرکل سازمان ملل متحد از طرف‌های حضر در مذاکرات صلح ژنو درخواست کرد با همکاری با هم به فاجعه انسانی بی ‌سابقه پیش آمده خاتمه دهند.

وی در خاتمه افزود: «در سوریه نیز مثل جاهای دیگر، صلح بدون عدالت دوام ندارد.»

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است