منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۰
شناسه خبر: 188604
گروه :خبر
13920728000612_PhotoA

در ادامه درگیری‌ گروه‌های تروریستی از جمله گروه‌های تکفیری در جنوب سوریه، «داعش» شکست سنگینی از «جبهه النصره» را متحمل شد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پس از شکست سنگین گروه تروریستی تکفیری «داعش» در شمال شرقی سوریه، این گروه تکفیری امروز (دوشنبه) نیز شکست‌ سنگینی را در جنوب سوریه متحمل شد.

براساس جدیدترین گزارش‌ها در ادامه درگیری دو گروه تروریستی تکفیری داعش و «جبهه النصره»، گروه موسوم به «گردان شهدای یرموک» وابسته به داعش پس از درگیری‌های شدید با گروه تروریستی «آزادگان شام» وابسته به جبهه النصره از شهرک «سحم جولان» در ریف غربی درعا عقب نشینی کرد.

این گزارش‌ها تاکید می‌کند که در جریان درگیری‌های امروز این دو گروه ده‌ها نفر از عناصر آنها کشته شدند که در میان کشته‌ها «بسام الیاقوقی»، یکی از فرماندهان میدانی گردان شهدای یرموک نیز مشاهده می‌شود.

پیش‌تر جبهه النصره شهرک «القحطانیه» در جوار شهرک سحم جولان را نیز پس از بیرون راندن داعش از آن تصرف کرده بود تا در کنار مناطق دیگر تصرف شده توسط این گروه هم اکنون اغلب مناطق تحت اشغال گروه‌های تروریستی در تصرف النصره باشد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است