منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۳
شناسه خبر: 253945
گروه :خبر
samen-aluminum-I9-300x168

هفته یازدهم از سری رقابت های لیگ برتر والیبال کشور بین تیم های آلومینیوم المهدی بندرعباس و متین ورامین برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  ورزش پنج ، آلومنیوم که شرایط جالبی در جدول رده بندی نداشت، پس از پیروزی شیرین هفته گذشته در زاهدان و کسب سه امتیاز امیدوار بود تا با کسب این سه امتیاز به اوضاع خود در جدول سروسامان دهد.

متین ورامین نیز با کلکسیونی از والیبالیست های درجه یک ایران به بندرعباس آمده بود تا با کسب امتیازان لازم التیامی بر زخم باخت خانگی هفته گذشته خود بیابد.

دو تیم از همان دست اول نشان دادند که برای برد عزم خود را جزم کرده اند و تماشاگران خونگرم بندرعباسی نیز شاهد دیداری پرهیجان و جذاب بودند اما این زرد پوشان آلومینیوم بودند که در نهایت با نتیجه ۳۰ بر ۲۸ دست اول را بردند.

تیم آلومینیوم اما نتوانست در دست های دوم و چهارم انتظارات را براورده کند و نیمه ها را با نتایج ضعیف ۲۵ – ۱۶و ۲۵ – ۱۵ به متین ورامین واگذار کرد .

آلومینیوم اما در دست چهارم به خود آمد و ۲۵ – ۲۱ پیروز شد تا در اوج هیجان بازی به دست پنجم بکشد.

در دست پنجم اما این متین ورامین بود که بهتر کار کرد و در نهایت  ۱۵ – ۱۲ پیروز شد تا در مجموع با نتیجه ۲ بر ۳ پیروز این دیدار باشد و همچنان جزو بالانشینان جدول باقی بماند.

آلومینیوم نیز با کسب یک امتیاز در این دیدار همچنان در رده یازدهم جدول باقی ماند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی