منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۲
شناسه خبر: 329151
گروه :خبر
hormoz

تیم ملی فوتبال روسیه در دومین تجربه یورو 2016 خود برابر اسلواکی تن به شکست دو بر یک داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، جدال دو تیم ملی فوتبال روسیه و اسلواکی به قضاوت ژوره پراپروتنیک در استادیوم پیر موروا در شهر لیل کلید خورد.

تیم ملی فوتبال روسیه با توجه به کسب تساوی برابر انگلیس به پیروزی در این بازی می‌اندیشید و البته در میدان عمل هم این انگیزه بالا و عظش پیروزی را به نمایش گذاشت. حملات زیاد بازیکنان روسیه روی دروازه اسلواکی لحظه به لحظه افزایش پیدا می‌کرد اما این اسلواکی بود که موفق شد در دقیقه 32 توسط ولادیمیر ویس به گل برسد. این گل زده بر خلاف جریان بازی به ثمر رسید.

س از این گل روسیه تلاش زیادی کرد تا با شکست روانه رختکن نشود اما هر چه زد بر در بسته خورد، اسلواکی هم تیم دست و پا بسته‌ای نبود و هرگز در لاک دفاعی فرو نرفت.

هواداران روسیه در سکوت فرو رفته و با دلهره تماشاچی ناکامی تیم ملی فوتبال کشورشان بودند، این شکست برای فضای احساسی پیش آمده در فوتبال روسیه هرگز مناسب نبود.

اسلواکی نه تنها به پیروزی ناپلئونی خود بسنده نکرد بلکه گل دوم را هم توسط مارک همشیک به ثمر رساند. روسیه با دو گل خورده راهی رختکن شد و دل به نیمه دوم بست.

در نیمه دوم دو ویژگی مهم از دو تیم به چشم می خورد، اسلواکی آمده بود که همچنان مقتدرانه میدانه میدان را کنترل کند و البته گل نخورد و روسیه آمده بود تا به هر قیمتی با پیروزی از این میدان خارج شود.

حملات روس‌ها بوی جبران شکست نمی‌داد و اتفاقا اسلواکی چهره تیمی را نداشت که برای حفظ گل زده خود چشم به گذر زمان داشته باشد، اسلواکی خوب حمله می‌کرد و حتی شانس زدن گل‌های بیشتر هم داشت.

روسیه برای نیمه دوم خود با دو تعویض وارد میدان شد، گلوشاوک به جای نوستادر و ماماوف به جای گولوین وارد میدان شدند و مشخص بود که سرمربی مضطرب و بحران زده روسیه از بازگشت ناامیدانه به وطن و روبرو شدن با پوتین وحشت داشته و دارد.

جان دوریسا در دقایق ابتدایی نیمه دوم به خاطر خطای عجیب و خشن روی مهاجم روسیه کارت زرد دریافت کرد.

روسیه هر چه می‌زد بر در بسته می‌خورد و اسلواکی دفاعی منطقی و حساب شده را در دستور کار خود داشت، پرس تک تک بازیکنان روسیه کار ساده ای نبود اما دوندگی اسلواکی یکی از برگ برنده‌های این تیم محسوب می‌شد.

روسیه تلاش زیادی کرد تا به گل برسد، بالاخره این گلوشاکوف تعویض شده برای نیمه دوم بود که توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند، او در دقیقه 80 دروازه اسلواکی را باز کرد.

روس‌ها در دقایق پایانی بازی برای جبران گل دوم خورده خود نیز امیدوار بودند و حملات زیادی را روی دروازه حریف تنظیم کردند.

روسیه فرصت‌های خود را یکی پس از دیگری از دست می‌داد و دقایق به سود اسلواکی با سرعت به سمت خط پایان حرکت می‌کردند.

روسیه در نهایت تن به شکست دو بر یک داد و هواداران خود را غمگین و سرخورده بدرقه کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است