منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۷
شناسه خبر: 259594
گروه :خبر
image577744

رسانه‌های ملی ترکیه با پخش اخبار و تصاویری گزارش کرده‌اند که رئیس‌جمهوری این کشور جوانی که قصد خودکشی داشته را از این اقدام بازداشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، رسانه‌های ملی ترکیه روز گذشته با پخش اخبار و تصاویری گزارش کرده‌اند که “رجب طیب اردوغان”، رئیس‌جمهوری این کشور به هنگام عبورش از روی پل “بسفر” متوجه جوانی که قصد خودکشی داشته شده و او را از این اقدام بازداشته است.
مطبوعات ملی ترکیه جمعه 4 دی نوشتند در حالی که رئیس جمهوری این کشور با همراهان خود در حال عبور از پل “بسفر” استانبول بود، مردی را دید که گفته میشد به علت مشکلات خانوادگی، قصد داشت با پریدن از بالای پل خودکشی کند.با مشاهده این صحنه اردوغان ضمن دستور توقف به محافظان خود، مشاورانش را به سوی مرد فرستاد و پس از پنج دقیقه گفتگو او را متقاعد به پایان دادن به این کار کردند. در پایان نیز همانگونه که تصاویر گویای مطلب هستند، مرد نجات یافته به دست بوسی ناجی خود رفت.

در حالی رسانه ها و مطبوعات ملی ترکیه اردوغان را قهرمان جلوه می دهند اما واکنش ها به انتشار این خبر در شبکه های اجتماعی ترکیه کاملا متفاوت بود. کاربران شبکه های اجتماعی ترکیه و حتی فراتر از آن، کشورهای دیگر، چنین عملی را یک «شوی تبلیغاتی» نامیدند. شوی تبلیغاتی که از پیش برای آن برنامه ریزی شده بوده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است