منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۹
شناسه خبر: 188894
گروه :خبر
DSC07833-300x225

فرماندار پارسیان گفت: شورای ورزش در راستای تندرستی و پیشگیری از بیماری‌ها و رفع مشکلات ورزش شهرستان گام برمیدارد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، جلسه شورای ورزش شهرستان پارسیان به ریاست محمد رادمهر فرماندار پارسیان با حضور کلیه اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار پارسیان اطهار کرد: شورای ورزش یک شورای مشورتی است که تلاش این شورا در راستای تندرستی و پیشگیری از بیماری‌هاورفع مشکلات ورزش شهرستان گام برمیدارد.

رادمهر با اشاره به اهمیت و جایگاه ورزش به عنوان یکی از ابزارهای ایجاد نشاط در جامعه نام برد وافزود : با سیاست گذاری درست می توان از ورزش در جهت ارتقاء سطح کیفی  ورشد وتوسعه جامعه وکشور استفاده نمود.

وی بر لزوم حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در جهت رشد و توسعه ورزش شهرستان تاکید و خواستار همکاری و مشارکت عمومی در این بخش شد .

فرماندار پارسیان افزود: تأمین سلامت جسم و روانی آحاد جامعه، غنی‌سازی اوقات فراغت، گسترش روابط اجتماعی، دور شدن از زندگی ماشینی، فاصله گرفتن از بیماری‌های گوناگون و… از مهمترین اهداف ورزش همگانی است.

وی با اشاره به اینکه در بین جوانان روستایی شهرستان در زمینه ورزش استعدادهای خوبی وجود دارد که باید شناسایی و سرمایه گذاری شود، تصریح کرد: تاکنون در زمینه ورزش شهرستان خوب کار شده است وباید به ورزش روستایی و ساحلی اهمیت و توجه خاصی نشان داده شود .

فرماندار ضمن اشاره به اهمیت ورزش در تامین سلامت جسم و روح انسان خاطرنشان کرد : اجرای ورزش همگانی در سطح شهرستان مستلزم رادمهر با تاکید بر لزوم توجه به مقوله ورزش در سطح بخشها و شهرپارسیان و دشتی و کوشکناربر لزوم همکاری دهیاران و شهرداران در جهت ترویج ورزش همگانی با مشارکت مسئولین دستگاهها و اداره ورزش و جوانان تاکید کرد.

 

انتهای پیام/

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است