منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۰
شناسه خبر: 271696
گروه :خبر
5

امام جمعه بندرچارک شورای نگهبان را نگهبانان نظام دانست و گفت : اقتضای نگهبانی احتیاط تمام جوانب است و شورای نگهبان موظف است از ورود افراد فاسد جلوگیری کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مروارید نیوز : اصغر شاکری امام جمعه بندر چارک در خطبه اول مسئولیت اجرای قوانین الهی را در خانواده بر عهده مردان دانست و گفت : تا زمانی که خود مردان به قوانین الهی عمل نکند نخواهد توانست که قوانین را به نحو احسن در خانواده اجرا کند.

حجه السلام و المسلمین شاکری در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوی به فرمایشات رهبر انقلاب اشاره نمود و افزود : که مذهبی ها و مومنین را تندرو و افراطی ننامید و انها را از میدان خارج نکنید.

وی در ادامه اظهارکرد : در جریان دستگیری تفنگداران امرایکایی ، هیمنه و هیبت آمریکا را در هم شکستیم و سیاسیون هم مرزهای سیاسی را کنترل کنند ، هر کجا آمریکا به مرزهای سیاسی ما تجاوز کردند ، هیمنه و هیبتش را بشکند.

امام جمعه بندرچارک درادامه شورای نگهبان را نگهبانان نظام دانست و بیان نمود : اقتضای نگهبانی احتیاط تمام جوانب است و موظف است از ورود افراد فاسد جلوگیری کند.

حجه السلام شاکری به سرانجام رسیدن برجام گفت : برجام پیروزی مقاومت بر ظلم است و مقاومت ملت بزرگ ایران نهایتا نتیجه داد و هر کجا ملت بر اصول خود مقاومت کنند نتیجه خواهند گرفت.

خطیب جمعه بندرچارک در پایان تصریح کرد : اداره بنیاد مسکن و راه و شهرسازی مشکل مسکن اهالی شهر چارک را حل نمایند و به خط کشی و نواقص جاده متصل به چارک رسیدگی کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است