منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
شناسه خبر: 328545
گروه :خبر
82

شورای تأمین شهرستان لامرد در حالی به ۵ روستای پرسروصدای الحاقی این روزهای غرب شهرستان پارسیان وارد شد که بدون مجوز وهرگونه اطلاع مسئولین شهرستان پارسیان بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازپارسیان خبر؛نیمه های شب گذشته ۵ روستای غرب پارسیان که این روزها سخت به تیتر اول محافل خبری هرمزگان وفارس تبدیل شده است شاهد حضور شورای تأمین شهرستان لامرد بود که بدون هرگونه مجوز و اطلاع مسئولان پارسیان و شورای تأمین این شهرستان به منطقه وارد شدند که با استقامت مردم این ۵ روستا مواجه شدند و آنها را از دیار خود بیرون راندند.

 

مردم روستاهای تمبوشمالی،تمبوجنوبی، سروباش، اکبری و فارسی که این روزها زمزمه های جداشدنش بیش از هرزمان دیگری به گوش می رسد با در دست داشتن دست نوشته ها وبنرهایی که نشان از بی میلی و ناراحتی آنها در قبال الحاق بود در مقابل شورای تأمین شهرستان لامرد ایستادند وشعارهایی را سردادند.

 

 

در حالی که شورای تأمین شهرستان پشت درهای بسته تشکیل جلسه داده بود،مردم ۵ روستای غرب پارسیان به این اقدام بسنده نکردند و خود را به همراه عده ای از مردم شهرپارسیان به جلوی ساختمان فرمانداری پارسیان رساندند و از مسئولین شهرستان خواستار پاسخگویی صریح شدند.

 

 

فرماندار پارسیان بعد از جلسه شورای تأمین به میان مردم رفت وضمن درخواست از آنها برای حفظ آرامش گفت:مکاتباتی که با استاندار هرمزگان داشته ایم هیچ گونه الحاقی به این فرمانداری ابلاغ نشده است و ورود اعضای شورای تأمین شهرستان لامرد به این شهرستان جرم تلقی می شود.

 

 

فرماندار پارسیان افزود: مسئولین ارشد استانی در سفر رییس جمهور به هرمزگان از وی خواستار لغو مصوبه الحاق ۵ روستای غرب شهرستان پارسیان شده اند که یکی از دغدغه های اصلی مردم ومسئولین این شهرستان می باشد.

 

 

وی تصریح کرد: رییس جمهور در همان سفر قول توقف و بازنگری وکارشناسی مجدد این مصوبه را داده است وتاکنون هیچ گونه اقدامی دیگر از سوی وزارت کشور در خصوص الحاق به استانداری وفرمانداری پارسیان ابلاغ نشده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است