منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۷:۳۷
شناسه خبر: 181681
گروه :خبر
th

مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر گفت: همفکری و تعامل با دهیاران، شهرداری‌ها و شوراهای شهر به‌عنوان یکی از ارکان مهم تصمیم‌گیری و نظارت بر مسائل شهری و روستایی موجب رفع بسیاری از موانع در برنامه‌های تعلیم و تربیت می‌شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از لوار، به مناسبت ۹ اردیبهشت روز شوراها از معلمان عضو شوراهای شهر و روستا تجلیل به عمل آمد.

اسماعیل خرامیده، مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر بابیان اینکه انتخاب فرهنگیان در شوراهای شهر و روستا نشان‌دهنده اعتماد و باور مردم به این قشر از جامعه است، گفت: جامعه‌ای که مسائل فرهنگی یک رکن اساسی آن محسوب می‌شود و برنامه‌ریزی‌های جامعه بر پایه آن شکل می‌گیرد جامعه موفق و پویایی است.

خرامیده نقش مسئولین محلی و شوراها را در تحقق برنامه‌های آموزش‌وپرورش مهم خواند و تصریح نمود: همفکری و تعامل با دهیاران، شهرداری‌ها و شوراهای شهر به‌عنوان یکی از ارکان مهم تصمیم‌گیری و نظارت بر مسائل شهری و روستایی موجب رفع بسیاری از موانع در برنامه‌های تعلیم و تربیت می‌شود.

وی با تقدیر از همکاری و تعامل مسئولین شهرستان در فرآیند آموزشی و پرورشی مدارس شهرستان گفت: در سال تحصیلی جاری به همت تلاش فرهنگیان، همراهی مردم و همدلی مسئولان گام‌های رو به رشدی را در زمینه علمی و تربیتی مدارس شاهد بوده‌ایم.

در این مراسم اعضای فرهنگی شوراهای اسلامی شهر و روستا به بیان دیدگاه خود در حوزه مسائل آموزش‌وپرورش پرداختند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی