منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۱
شناسه خبر: 274340
گروه :خبر
image262434

فردوسی پور که در حال تهیه برنامه فوتبال 120 بود گفت:« ما در حال تهیه برنامه فوتبال 120 بودیم که کار را بیخیال شدیم و بازی را تماشا کردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ شبکه ورزش برای اولین بار بازی تنیس راجر فدرر و نواک جوکوویچ را به صورت زنده روی آنتن برد که این بازی با برتری 3-1 جوکوویچ همراه بود. بعد از این بازی عادل فردوسی پور که سابقه گزارش تنیس را دارد روی خط برنامه آمد و از اینکه این بازی به صورت مستقیم پخش شد ابراز خوشحالی کرد.

فردوسی پور که در حال تهیه برنامه فوتبال 120 بود گفت:« ما در حال تهیه برنامه فوتبال 120 بودیم که کار را بیخیال شدیم و بازی را تماشا کردیم. در اینجا باید از داورهای خط و توپ جمع کن ها تشکر کنیم تا با پوشش خوبشان اجازه دادند بازی پخش شود و هیچ اتفاقی هم رخ نداد!»

فردوسی پور که اولین بار در سال 74 بازی تنیس را در تلویزیون گزارش کرد در باره تفاوت های گزارش فوتبال و تنیس گفت:« گزارش تنیس سخت است چون باید در زمان بازی ساکت بود و زمان هایی که تایم بریک هست نکاتی را گوش زد کرد که به کل با فوتبال فرق می کند. »

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است