منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۳
شناسه خبر: 340950
گروه :خبر
2141482

طبق برآوردها بعد از شوخی با جیبوتی که به تحریک سعودی با ایران قطع رابطه کرد، بیشترین میزان جوک و شوخی کاربران مجازی ایرانی مربوط به کودتای ده ساعته ترکیه بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از فرهنگ کده ؛ این روزها هر حادثه ای که در دنیا رخ می دهد هر چقدر هم غم انگیز باشد باز هم عزیزان کاربر دنیای مجازی، یک جورایی سر شوخی و طنز را با آن باز می کنند و باعث شادی دیگران و تعجب جهانیان می شوند.

 

به گزارش فرهنگ کده ؛ شما در نظر بگیرید درست وسط کودتای شبانه ترکیه کاربران ایرانی وارد پست اردوغان ننه مرده شدند و نوشته بودند؛ خوب شد کودتا شد، با این وضع طارمی دوباره برمیگردد پرسپولیس! آن دیگری هم نوشته بود؛ آخه اول صبح شنبه چه وقت کودتا کردن بود، حالا چطور بریم سرکار!!

 

طبق برآوردها بعد از شوخی با جیبوتی که به تحریک سعودی با ایران قطع رابطه کرد، بیشترین میزان جوک و شوخی کاربران مجازی ایرانی مربوط به کودتای ده ساعته ترکیه بوده است.

 

البته این واکنش های طنز فقط معطوف به کودتای ترکیه نمی شود، چند روز قبل هم عده ای به پست اینستاگرام دختر اوباما رفته بودند و گفته بودند ؛ مامانت کی از بابات طلاق می گیره!! یا نوشته بودن ؛ به بابات بگو طلب های ما رو بده پول لازم هستیم.

2141661

این شوخ طبعی ایرانیان که باعث تعجب رسانه های جهان شده به همه چیز و همه کجا کار دارد مثلا بعد از قهرمانی پرتغال زیر پست اینستاگرام رونالدو نوشته بودند، رونالدو بیا و به راست هدایت بشو و مسلمان که شدی عضو تیم صبای قم بشو بعد هم بیا با هم یک املت مشتی تو رگ بزنیم !؟یا نوشته بودند، رونالدو یک کم آزارچوغ بذار رو پای مصدومت فوری خوب میشی !!طفلک رونالدو چه طور باید جواب این محبت ها را بدهد خدا می داند.

 

 

البته این را هم اضافه کنیم که شوخی و مزاح را با فحاشی های مجازی اصلا قابل قیاس نیست و بی ادبی و فحاشی همیشه محکوم است و این اقدام را اصلا تایید نمی کنیم.

 

 

حال با این تفاسیر خودتان قضاوت کنید آیا آمار مرکز پژوهشی غربی که اعلام کرده بود ایرانی ها دومین کشور غمگین و افسرده جهان هستند عملا کشک محسوب نمی شود!؟؟ و در آخر اینکه اهل قضاوت بر این اعمال و رفتار عزیزان شوخ کاربر نیستیم و دعا می کنیم همیشه خدا همین طور دلخوش و شاد باشید.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است