منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۷
شناسه خبر: 325443
گروه :خبر
hormoz

سخنگوی قوه قضائیه گفت: شواهد و قرائنی در دست داریم که نشان می‌دهد پارتی‌هایی که در چند استان کشور برگزار شده، با هدایت یک جریان خاص ترتیب داده شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه در جمع خبرنگاران در خصوص پارتی‌های شبانه برگزارشده در تهران و چند استان دیگر گفت: بررسی‌های ابتدایی ما حکایت از آن دارد که این پارتی‌ها دارد با یک هدایت پشت‌پرده انجام می‌شود.

وی گفت: البته با سیستم‌های اطلاعاتی و امنیتی باید بررسی‌های دقیق‌تر خود را انجام دهند تا مشخص شود که ماجرا دقیقاً به شکلی است اما آنچه امروز ما به آن رسیده‌ایم این است که آن هدایت دارد انجام می‌شود.

وی گفت: برای مثال؛ در پارتی که در تهران بوده، برخی افراد برای جلسات بعدی یا برای دیدار با یک فرد خاص، قرار و مداری گذشتند که همان قرار و مدار در استان خراسان و میان دو نفر دیگر گذاشته است.

وی گفت: البته ما نمی‌گوییم که افرادی که در این پارتی‌ها شرکت کرده‌اند از پشت پرده برگزاری آن باخبر هستند، اما حداقل هدایتگر این پارتی‌ها یک عده یا یک جریان هستند.

محسنی اژه‌ای در پاسخ به این سؤال که آیا دانستن این موضوع که پارتی از جایی هدایت می‌شود یا خیر آیا تأثیری در جرم افراد دارد یا خیر، گفت: این موضوع باید بررسی شود، اما علی‌ایحال آن چیزی که الان دارد بررسی می‌شود، حضور این افراد در پارتی بوده و تخلفاتی که این افراد انجام داده‌اند.

وی افزود: یکی از افرادی که در پارتی سعادت آباد تهران بود در پارتی مشهد و مازندران بوده و این نشان میدهد کسی آنها را هدایت می کرده اما افراد مدعو از قشر مشخصی نبوده اند و شواهد حاکی از این است مسائل خلاف قانون از جمله مشروبات در اینها استفاده می شده که خلاف شرع و قانون است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند