منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴
شناسه خبر: 346078
گروه :خبر
کامبیز حسین پور- رفتارنیوز- رئیس خانه مطبو.عات

رییس خانه مطبوعات استان هرمزگان شهید یوسف دقت را الگوی بی بدیل مطبوعات و رسانه عنوان کرد و خواستار الگو برداری خبرنگاران از منش و کردار و رفتار این شهید بزرگوار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ کامبیز حسین پور رییس خانه مطبوعات استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار  رفتارنیوز، شهید یوسف دقت را الگوی بی بدیل مطبوعات عنوان کرد و خواستار الگو برداری خبرنگاران از منش و کردار و رفتار این شهید بزرگوار شد.

وی با بیان این مطلب که شخصیت رسانه ای شهید دقت برای تمام فصول قابل تامل می باشد خاطر نشان کرد: متاسفانه زندگی نامه این شهید بزرگوار مکتوب نگردیده که به زودی بخش عظیمی از زندگی رسانه ای وی با کمک همرزمان، دوستان و خانواده این شهید مکتوب و در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.
رییس خانه مطبوعات استان هرمزگان بر لزوم گرامیداشت سالروز شهادت این شهید بزرگوار تاکید کرد و گفت:مطبوعات استان که همواره عامل ترویج فرهنگ ناب محمدی بوده اند با پرداختن به فرازهایی از زندگی این شهید بزرگوار میتوانند به استمرار راه و منش شهدای رسانه کمک کنند.
حسین پور گفت: اتصال آن حلقه مفقوده، فضای رسانه ای استان را بیمه خواهد کرد و موجب ترویج گفتمان انقلاب خواهد شد چون احساس می شود نسل کنونی رسانه ای با چالشهای فراوانی روبرو می باشد که نیازمند بازنگری در اندیشه های رسانه ای هستیم.
وی اضافه کرد : بسیاری از مدیران مسوول، سردبیران و خبرنگاران استان هرمزگان تاثیر بسزایی در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی در این خطه از میهن اسلامی داشته اند و به روشهای کاملا زیرکانه در آن برهه به مبارزه با طاغوت پرداخته اند که تا کنون کسی به سراغشان نرفته است و محجور مانده اند.
رییس خانه مطبوعات هرمزگان تصریح کرد: این افراد سرمایه های رسانه ای استان هستند که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرند و از تجربیات آنان در عرصه جنگ نرم به عنوان پیش کسوتان رسانه استفاده شود.

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی