منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۱
شناسه خبر: 182299
گروه :خبر
13940210000129_PhotoA

در وصیت نامه شهید سید مرتضی غلافگر آمده است: سفارشم این است که حداقل هفته ای یکبار روزه بگیرید و نماز شب بخوانید.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سید مرتضی غلافگر در سال 1336 در اصفهان متولد شد. روزهای تحصیل را گذراند و قدم به دانشگاه نهاد. او گاهی تبلیغ می کرد و گاهی سخنرانی داشت؛ هم سازماندهی می کرد، هم آموزش عقیدتی و هم تحلیل سیاسی انجام می داد، هم در مساجد فعالیت داشت و هم در دبیرستان ها تعلیمات دینی تدریس می کرد و فعالیت امور پرورشی را نیز عهده دار بود.

هم به خانواده رسیدگی می کرد و هم به بینوایان کمک می کرد. هم ورزش کرده و هم با خدا راز و نیاز می کرد.

او در جبهه های حق علیه باطل شرکت کرد و در تاریخ 24 اسفند سال 60 در دشت عباس به شهادت رسید.

بخشی از وصیت نامه شهید:

سلام گرم خود را از اعماق وجودم به خانواده و اقوام عزیزم می رسانم. عزیزان در شهادت من، ناله نکنید و در عوض به جای آن، تبریک و تهنیت بگویید، تمامی شما به پدر و مادر و برادران و خواهر عزیز و همسر مهربانم تبریک گویید که حاضر شدند برای تدوام انقلاب، عزیزی از عزیزان خود را فدا کنند. بنا به گفته امام عزیزمان برای ورود به بهشت، سند شهادت عزیزشان را در دست داشته باشند.

به خدا اگر در جبهه بودید و این صحنه های جنگ و مبارزه نیروهای اسلام را می دیدید، آنگاه حاضر بودید به جای یک جان، هزاران جان داشتید و فدای اسلام می کردید.

من از خدا خواستم که به عنوان یاری از یاران امام زمان(عج) قبولم کنند و خدای تبارک و تعالی هم قبول کرد.

سفارشم این است که حداقل هفته ای یکبار روزه بگیرید و نماز شب بخوانید، شب های جمعه را به کمیل بروید و مرا نیز دعا کنید.

هرگز جلسه عمار را تعطیل و منحل نکنید و سعی کنید در گردهمایی هرچه بهتر اسلام را بشناسید و به زندگی صالحین توجه پیدا کنید.

همسرم! از قول من از همه حلالیت بطلب و خود نیز مرا حلال کن. از پدر عزیزم می خواهم فقط به خدا توکل کند و هر روز خدای متعال را شکر کند که توانسته است فرزندی را تقدیم انقلاب کند.

چگونه بمانم در حالی که همرزمانم شهید شده اند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند