منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۱
شناسه خبر: 204566
گروه :خبر
13930830000403_PhotoA

رئیس سازمان بسیج مستضعفین شهید ابومنتظر المحمد اوی را خط‌شکن شجاع و مجاهد حاضر در عرصه‌های مختلف خواند و گفت: شهید ابومنتظر از 15 سالگی در جبهه‌های مختلف با دشمنان اسلام جنگید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی ساعتی پیش در حاشیه مراسم بزرگداشت فرمانده عملیات سپاه بدر عراق در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهید ابومنتظر المحمد اوی مجاهد و ایثارگری بود که از نوجوانی (15 سالگی) در جبهه‌های مختلف مقابل دشمنان اسلام ایستادگی کرد.

وی گفت: شهید ابومنتظر در دوران دفاع مقدس تا آخرین روزهای جنگ تحمیلی در جبهه‌های حق علیه باطل حضور فعال و پویایی داشت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: این محافظ دلاور در عملیات مرصاد از رزمندگان شجاع و دلیر سپاه اسلام بود.

وی با اشاره به نقش آفرینی‌های شهید المحمد اوی در مبارزات علیه رژیم بعث خاطرنشان کرد: شهید ابومنتظر در عرصه داخلی عراق با قدرت در برابر ظلم و ستم رژیم بعث می‌ایستاد و همیشه در صحنه‌های مبارزه با سران بعثی حضور داشت.

نقدی عنوان کرد: این شهید والامقام در دوران تهاجم آمریکا شجاعانه برای رفع اشغال و آزادسازی عراق شجاعانه در این نبرد نیز حضور پیدا می‌کرد.

* شهید ابومنتظر در طول 36 سال یک روز میدان جهاد را ترک نکرد

وی ادامه داد: طی سال‌های اخیر نیز در میدان جهاد و مقابله با باقیمانده‌های رژیم بعث حضور داشت و در طول 36 سال گذشته یک روز میدان جهاد را ترک نکرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از شهید المحمد اوی به‌عنوان خط‌شکن شجاع و حاضر در همه عرصه‌ها یاد کرد و گفت: شهید ابومنتظر یکی از مسابقه دهندگان جهاد بود و در طول این مدت نشان داد که همواره مرد جهاد است. شهید المحمداوی نشان داد هیچ‌گاه خط مبارزه با استکبار و ظالم خفه نمی‌شود و این راه همیشه استوار است.

نقدی وظیفه عاشقان راه ایثار و شهادت را سنگین دانست و تاکید کرد: در حالی که دشمن با تمام توان به جرم و جنایت می‌پردازد پیروان راه جهاد و شهادت باید همواره هوشیار و آماده باشند.

* دشمنان اسلام با شکست میدان را ترک خواهند کرد

وی خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها که تمام ظرفیت‌های خود را برای ضربه زدن به اسلام به‌کار گرفته‌اند با شکست روبرو خواهند شد و آزادگان جهان انتقام سختی را از آن‌ها می‌گیرند.

نقدی نوید رسوایی بیش از پیش دشمنان اسلام را داد و تصریح کرد: استکبار میدان را با شکست ترک می‌کند و شکست سنگین آن‌ها را به زودی شاهد خواهیم بود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است