منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۲
شناسه خبر: 229725
گروه :خبر
image441381

سایت خبری “سی ان ان” در واکنش به انتشار تصاویر شهر موشکی ایران نوشت: « تمام پایگاه‌های نظامی آمریکا در خاورمیانه در تیررس موشک‌های ایرانی قرار دارند .»

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، در نگاه اول تونل‌های زیرزمینی سپاه مثال صحنه های  فیلم‌ جیمز باند است.اما با یک تفاوت که این صحنه ها حقیقت دارند. کوهستانی نفوذ ناپذیر، پر از مردانی یونیفورم‌پوش و موشک‌های با عظمت که در تونلی بسیار طولانی زیر زمین قرار گرفته‌اند.

/// سی ان ان: شهر موشکی ایران مثال فیلم های

وب سایت خبری “سی ان ان”  در ادامه افزود: « ایران نه تنها یک قدرت نظامی برتر در منطقه است بلکه درحال انجام تعمیرات اساسی در فناوری موشکی خود است. تمام پایگاه‌های نظامی آمریکا در خاورمیانه در تیررس موشک‌های ایرانی قرار دارند . این رو نمایی از تاسیسات موشکی سپاه در حالی انجام شد که ایران و گروه 5+1 به توافق هسته‌ای رسیده‌اند و چند روز پیش نیز موشک بالستیکی را آزمایش کردند که به گفته یکی از مقامات دولتی آمریکا نقض آشکار قطعنامه 1929 شورای امنیت سازمان ملل است».

/// سی ان ان: شهر موشکی ایران مثال فیلم های

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای اولین بار اجازه تصویربرداری از تونل های زیرزمینی سپاه که موشک های بالستیک دوربرد در آن نگهداری می شوند را روز گذشته صادر و صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران نیز فیلم آن را پخش کرد.

شهر موشکی سپاه که در عمق 500 متری تاسیس شده و برای اولین بار تصاویری از آن در رسانه ملی پخش شد، شامل تونل ها و بخش های متعدد و وسیعی است که تعداد بسیار زیادی از پرتابگرهای موشکی در آن مستقر بوده و در شرایط آماده برای شلیک، به سر می بردند.

اما انتشار فیلم تونل‌های زیرزمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در آنها لشکری از موشک‌های بالستیک آماده پرتاب نگه‌داری می‌شود، بازتاب بین المللی بسیار وسیعی را در پی داشته است. تمامی وب سایت های معتبر آمریکا، اروپا آسیا و رژیم صهیونیستی به آن پرداخته اند.

استقبال بی اندازه وب سایت های خبری و همچنین باورناپذیری خبرنگاران و نویسندگان خبری، در این خبرها مشهود است. تیتر های خبری اکثر سایت ها از عظمت و قدرتمند بودن ایران در زمینه نظامی مخصوصا موشکی، حکایت داشتند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است