منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ - ۷:۳۹
شناسه خبر: 331129
گروه :خبر
image-29

وضعیت نامطلوب آسفالت‌های سطح شهر پارسیان موضوعی که چندسال است در این شهر مطرح بوده و داد مردم را درآورده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ بارها دیده‌اید که آسفالت خیابان‌ها دچار فرورفتگی یا شکستگی شده است، موج دارد، چاله چوله در آن ایجاد شده یا حتی تکه‌ای آسفالت از سطح زمین کنده شده و دست‌اندازهای بدی در راه تردد خودروها ایجاد کرده که اگر این دست‌اندازها را در مقیاس جاده‌ها و سرعت بالای خودروها در نظر بگیریم، منشا برخی سوانح رانندگی خواهد بود.

 

وجود این چاله ها که هراز چند گاهی نیز خسارت هایی را به خودروها وارد می سازد اشک و داد رانندگان را در آورده اما با این وجود، مشکل همچنان به قوت خود باقی است و گویی مجموعه مدیریت شهری به فکر راه حل اساسی پر کردن این چاله ها نیستند و ریختن خاک و شن نیز نمی تواند چاره ساز باشد.

 

چاله چوله های شهرپارسیان داستانی که پایان ندارد، شهرپارسیان با داشتن جمعیتی بالغ بر ۱۶ هزار نفری مشکلات زیادی را به خود دیده که یکی از این موارد وجود چاله چوله های بسیاری است که در خیابان ها وجود دارد و هرروز شهروندان و رانندگان را نگران تر می کند وبه گونه ای است که احساس می شود پایانی برای این مشکل وجود ندارد.

 

روزهاست که چاله های سطح خیابان های شهر به عنوان یکی از معضلات اساسی خیابان ها وجود دارد و این امر نارضایتی شهروندان را به دنبال داشته است. با این حال این روند همچنان سیر صعودی خود را طی می کند.

 

کیفیت نداشتن آسفالت در خیابان‌های شهر پارسیان مشکلاتی را برای مردم این شهر به وجود آورده است به طوری که در این شهر حتی یک خیابان بدون چاله چوله وجود ندارد.

 

حال سؤال اصلی اینجاست که آیا واقعاً مسئولین این شهرستان مشکلات یادشده و چاله‌چوله‌های زیادی و خیابان‌های کم‌عرض را در این شهر نمی‌بینند؟

 

اگر پاسخ مثبت است پس چرا راهکاری برای این مشکلات ارائه نکرده و به فکر حل آن نیستند؟

 

به‌راستی مردم این شهر تا کی باید منتظر بوده و شاهد این مشکلات باشند؟

 

برخی از شهروندان با گلایه از وضعیت موجود می گویند:بخش زیادی از معابر، کوچه ها و حتی برخی خیابان های شهر وضعیت مناسبی ندارند.

 

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌‌هایی که یک شهر را از سایر شهرها متمایز می‌‌کند و تأثیر زیادی بر منظر شهری دارد، آسفالت یک‌دست و مناسب معابر است اما امروز به هر قسمت شهرپارسیان که می‌روی، آسفالت‌های چهل‌تکه و وصله‌شده‌ای را می‌بینی و هنوز در این فکر هستی که در چاله نیفتی؛ موج‌های ناخوشایند، یکی‌یکی از زیر چرخ‌های وسیله‌ی نقلیه‌ات، رد می‌شوند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است