منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۴
شناسه خبر: 339320
گروه :خبر
hormoz

اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران: ‌کلاس‌های فوق‌برنامه، پایگاه تابستانی، پانسیون در ایام نوروز و شرکت در اردوهای تفریحی، زیارتی، علمی و خدمات جانبی، اختیاری است و ثبت نام و دریافت اجباری شهریه در خصوص موارد مذکور در مدارس ممنوع است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،‌ دریافت هرگونه وجه اضافی ازجانب مدارس غیرانتفاعی، تخلف و گرانفروشی محسوب می شود.

بر اساس این اطلاعیه، مدارس غیرانتفاعی باید شهریه مصوب را دریافت کنند و دریافت وجه اضافی، تخلف و گرانفروشی محسوب می شود و قابل رسیدگی در تعزیرات حکومتی است.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: ‌همه مدارس موظفند میزان شهریه مصوب (تأیید شده آموزش و پرورش) را به صورت شفاف و خوانا در معرض دید مراجعه کنندگان قرار دهند.
بر همین اساس، کلاس‌های فوق برنامه، پایگاه تابستانی، پانسیون در ایام نوروز و شرکت در اردوهای تفریحی، زیارتی، علمی و خدمات جانبی، اختیاری و ثبت نام و دریافت اجباری شهریه در خصوص موارد مذکور ممنوع است و متقاضیان صرفا در صورت تمایل به ثبت نام، شهریه را پرداخت کنند.
شهریه موارد اختیاری در مقطع زمانی مربوط باید دریافت شود در غیراین صورت تخلف محسوب می شود.
تعزیرات حکومتی از طریق سامانه (09651) یا پیامک (30009651) یا مراجعه حضوری، آماده دریافت و رسیدگی به شکایات و گزارش های مستند است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی