منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۵
شناسه خبر: 327573
گروه :خبر
814427205_159963.jpg4

شهرک دریا بندرعباس قریب به 13 سال است از نعمت آب محروم می باشد و ساکنین آن منطقه و خریداران زمین کماکان منتظر آب هستند تا به مشکلات خود پایان دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛3 کیلومتر دورتر از میدان شهدا بندرعباس، شهرکی به نام دریا وجود دارد؛ این شهرک که در سال 82 تاسیس شده و مردم اقدام به خرید زمین کرده اند، فاقد راه آسفالت،آب و مسجد است. با رفتن به این منطقه به بررسی موضوع می پردازیم.

 

423803560_119355

یکی شهروندان که با او به شهرک دریا می رویم در گفتگو با خبرنگار هرمز گفت: سال 80 در آن جا زمین خریدم از همان ابتدا هزینه انشعاب آب و برق را از ما گرفتند.

 

وی افزود: برق آن بعد از مدتی فراهم شد اما اکنون قریب به 13 سال است این منطقه نه لوله کشی برای آب شده و نه مسجد دارد.

 

شهروند بندرعباسی بیان داشت: با توجه به گرانی اجاره خانه در بالاشهر، از مسئولین تقاضا داریم راه چاره ای برای آب آشامیدنی این شهرک بیاندیشند تا ما در آن جا ساکن شده و به برخی مشکلاتمان پایان دهیم.

 

وی یادآور شد: عده ای هستند که در این منطقه از روی ناچاری خانه های خود را درست کرده اند و تانکر برای آن ها آب، و ساکنین آن را در منبع ذخیره می کنند.

 

1

2

 

یکی از کارگران شرکتی که پروژه آباد کردن این منطقه را بر عهده دارد گفت: این شهرک از سال 82 تاسیس شده و مبنا بر این شد 1600 واحد خانه در این شهرک ساخته شود.

 

وی اظهار کرد: برق اینجا فراهم است اما مشکلی که تا به الان حل نشده آب و آسفالت آن می باشد و چندین از طریق فرمانداری پیگیری کرده ایم و فرمانداری به آب و فاضلاب نامه زده اما این اداره مدعی است اینجا زمین کشاورزی است.

 

این کارگر خاطرنشان کرد: خیلی از مردم در این شهرک خانه های خود را نیمه تمام رها کرده اند و عده ی هم هستند که سختی ها را تحمل کرده و زندگی می کنند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی