منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹
شناسه خبر: 318313
گروه :خبر
f043d83b543afc641dfb7fad50de0610-353x244
 

تصمیمی که عملی نشد،

شهرک دانشگاهی پروژه کمارفته قشم

قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل درحالی از ایجاد شهرک دانشگاهی و دانشگاه بین المللی مجازی در قشم خبر داد ک هیچ کدام از این وعده ها عملی نشد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از قشم آزاد ، کمیته علمی و پژوهشی که یکی از کمیته های مربوط به طرح ساماندهی مناطق آزاد است برای ساماندهی مراکز آموزش عالی در این مناطق چند سال پیش تصمیم به ایجاد شهرک دانشجویی و ایجاد دانشگاه مجازی کرد که با توجه به اینکه زمینی برای ایجاد شهرک دانشجویی از سوی سازمان منطقه آزاد دریافت کرد به تعهدات خود عمل نکرد و شهرک دانشجویی را به حال خود رها کرده است .

 

با توجه به آمادگی زیر ساخت های این طرح و کمک  منطقه ای  به این امر و اختصاص فضای فیزیکی آنجای سوال است که چرا دراین چند ساله کسی سراغی از شهرک دانشجویی نگرفته است و چرا این شهرک بدون هیچ پیشرفتی درجا زده است .

 

شهرک دانشجویی یکی از ایده های بسیار خوب در این جزیره بود که تصمیم گرفته شد در حد فاصل شهر قشم تا شهر درگهان شهرکی مختص دانشجوها بنا شود و مسولان زی ربط با توجه به اینکه از سازمان منطقه آزاد زمین برای ایجاد این شهرک اخذ نموده اند ولی عملا هیچ ساخت و سازی نکرده اند و فقط زمینی که برای این کار در نظر گرفته شده را حصار کشی کرده اند .

 

شهرک بین المللی دانشجویی قشم که قرار بود به مساحت زمین ۴۲۱۰۸ متر مربع و کل زیر بنا  ۱۰۰۰۰۰۰مترمربع در ۲ تا ۱۰ طبقه با ۱۰۰۰ واحد در ۷۰ بلوک ساخته شود به حال خود رها شده است و هیچ کسی بعد از گذشت چند سال حتی سراغی هم از او نمیگیرد .

 

گفتنی است ” شهرک دانشجویی مزایایی همچون   آرامش کامل، وضعیت بهتر بهداشتی و نظافت واحدهای مسکونی دانشجویی، کاهش هزینه و زمان و موارد دیگر برای دانشجویان این جزیره خواهد داشت .

 

دانشجویان که انتظار داشتند مسولان به وعده هایشان عمل کنند طی پیامی از این پایگاه خبری خواستار رسیدگی به این مسئله شدند .

 

انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی