منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹
شناسه خبر: 307169
گروه :خبر
21248-879
 

بشاگرد، جاسک و سیریک؛

شهرستان هایی که تاکسی ندارند

مردم سه شهرستان شرق استان هرمزگان از خدمات تاکسی برون و درون شهری محرمند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شهرستان های بشاگرد، جاسک و سیریک از شهرستان های شرقی استان هرمزگان هستند که از خدمات تاکسی درون شهری و برون شهری محرومند. محل احداث ساختمان ادارات در هر شهرستانی در مرکز آن شهرستان است و این عامل خود باعث افزایش تردد و پیشرفت شهرستان می شود.

با وجود اینکه بشاگرد با مرکزیت شهر سردشت در سال 1387 و سیریک در سال 1386 به شهرستان ارتقاء یافتند ولی محرومیتهای بسیاری در آنها مشاهده می شود که در بدو ورود به این شهرها هر رهگذری از این مشکلات و محرومیتها مطلع می شود.

یکی از مشکلاتی که مردم در شهرهای سردشت و سیریک با آن مواجه اند نداشتن تاکسی برون و درون شهری برای جابجایی مسافران محورهای این شهرها است.

شهرستان جاسک که یکی از قدیم ترین شهرستان های استان است، مردم آن نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند و برای جابه جا شدن در مرکز این شهرستان راهی به جز پیاده روی ندارند.

یکی از راننده های مسافربر در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز در خصوص واگذاری تاکسی برای رانندگان گفت: مسئولان استان می توانند برای حل این مشکل مثل سایر شهرهای کشور رانندگانی را به بانک برای دریافت وام خرید تاکسی معرفی کنند.

هم اکنون تمام مسافربرهای برون شهری شهرستان های بشاگرد، جاسک و سیریک شخصی و اکثر خودروهای آنها پراید می باشد که علاوه بر شخصی بودن حتی مناسب جابه جایی مسافر برون شهری هم نیستند.

می توان با ساماندهی سریعتر این رانندگان و واگذاری تاکسی به آنها در امنیت جابه جایی مسافران این مسیرها کمک بسزایی کرد.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است