منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۶
شناسه خبر: 292090
گروه :خبر
139304301226436413256394

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، شهرستان بستک را از منسجم ترین شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در سطح استان معرفی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری جهانگیریه، فرزاد ابراهیمی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بستک با اشاره به نقش سازمانهای مردم نهاد در مبارزه با مواد مخدر ، اظهار داشت: نقش مردم در بحث پیشگیری از اعتیاد و جلوگیری از گسترش آن در جامعه بسیار حائز اهمیت است که این امر از طریق فعال کردن سمن های اجتماعی  می تواند محقق شود.

 

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران از همان اوایل شکل گیری خود تاکنون تلاش و مجاهدت بسیاری در راستای کاهش اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر داشته و در این راه شهدای فراوانی تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان ، بیان داشت: با توجه به گسترش مصرف مواد مخدر و آلوده شدن تعداد زیادی از مردم، مساعدت و همکاری مسوولان ذیربط ضروری است.

 

ابراهیمی تاکید کرد: مسوولان باید نسبت به وظایفی که در شورا و در قانون به آنها محول شده است، نهایت تلاش را به عمل آورده و در اولویت وظایف خود قرار دهند.

 

 

وی افزود: باید به شکل های مختلف و از طریق روحانیون و مبلغان، دانشگاهها، انجمن های اولیا و مربیان مدارس، شوراهای اسلامی شهر و روستا، معتمدین و…، بحث مبارزه با مواد مخدر را به کانونهای تجمع مردم بکشانیم.

 

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان تصریح نمود: با توجه به فرهنگی بودن بستک و وجود ظرفیت و پتانسیل های موجود، می توان با تلاش و برنامه ریزی، ظرف چند سال آینده، بستک را به عنوان شهرستان پاک از لحاظ نداشتن فرد معتاد در سطح استان معرفی کرد.

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است