منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵
شناسه خبر: 258408
گروه :خبر
139308301518287284126784

رئیس شورای شهر تهران گفت:در برنامه ششم توسعه که داده شد است هیچ برنامه ای برای شهرداری هاو شوراها نیامده است و مقدار مطالبات از دولت برای شهرداری ها مشخص نیست .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران ، امروز ظهر در نسشتی بین خبرنگاران استان هرمزگان با اشاره به ساخت و سازهای غیر قانونی در مسیر رودخانه ها انجام می گیرد گفت: شهرداری هیچ پروانه ای با این ساخت و سازها آنها نداده اند و کارشان خلاف قانون است که با پیگیری های  و دادستانی های که انجام می شود تخریب این ساخت و ساز ها صورت می گیردکه باعث می شود حریم رودخانه ها باز شود.

 

وی افزود:در برنامه ششم توسعه که داده شد است هیچ برنامه ای برای شهرداری هاو شوراها نیامده است .

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه مقدار مطالبات از دولت مشخص نیست اظهار کرد: شهرداری ها در کشور زیاد هستند، با وجود هزار و 84 شهر و هر یک از شهرداری ها  است و هر کدام از اینها یک مقداری مطالبات دارند و  دولت آنها را قبول نمی کنند و رد می کند.

وی افزود:در ارتباط با الزامات دولت در حمل و نقل عمومی در برنامه ششم چیزی جدیدی نیست و  با توجه به بیانه ای که داشته ایم و نتیجه ای که کمیسیون ها گرفته شده است همان مصوباتی که مجلس و دولت خودشان در مورد حمل و نقل عمومی داشته اندمصرف می شود.

چمران تصریح کرد:با توجه به برنامه های که دولت داده است برای حمل و نقل اگر همان ها را اجرا کنند ما راضی هستیم ، اما  مصوبه دولت که 10 هزار میلیارد تومن در سال برای حمل و نقل عمومی برون شهری تعیین شده است که متاسفانه هیچ سالی این مبلغ داده نشده است.

وی با اشاره به مسئله دوگانگی در منطقه  قشم که بین شوراها و شهرداری ایجاد می شود افزود: با توجه به جلساتی که برای حل و فصل این مشکلات در جزیره قشم وکیش  برگزار شده است اما  متاسفانه به نتیجه ای نرسیده ایم.

چمران خاطر نشان کرد:با توجه به برنامه مالیات بر ارزش افزوده که دائمی شدن آن در مجلس مطرح است که هنوز به نتیجه ای نرسیده ایم و وزرات دارای در این موضوع پیشگیری کرده است.

 

انهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است