منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۵
شناسه خبر: 306268
گروه :خبر
784562

معاون فرماندار بستک گفت: مهم ترین وظیفه شهرداری های شهرستان در حمایت از کتابخانه ها، پرداخت نیم درصد سهم آنها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد احمدی معاون فرماندار بستک در نشست با معاون اداره کل کتابخانه های استان هرمزگان ، اظهار کرد: توجه به بحث کتابخوانی و مطالعه یک ضرورت است که نیازمند مشارکت گسترده و همه جانبه می باشد.

 

معاون فرماندار شهرستان بستک بیان داشت: توجه به رویکرد فرهنگی یکی از روش های کارآمد در حوزه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی است که افزایش سرانه مطالعه می تواند منتهی به کاهش این آسیب ها شود.

 

وی تصریح کرد: حوزه کتابخوانی یکی از حوزه های استراتژیک است که موفقیت در این حوزه می تواند موفقیت در سایر حوزه ها را به همراه داشته باشد.

 

احمدی افزود: تلاش همگانی در جهت مشارکت برای افزایش مطالعه و کتابخوانی خصوصاً در روستاها و مناطق محروم ضروری است که باید با برنامه ریزی های دقیق در سال95 شاهد توسعه بیش از پیش کتاب و کتابخوانی در شهرستان باشیم.

 

معاون فرماندار بستک با تاکید بر واریز نیم درصد در آمد شهرداری های شهرستان ، گفت: شهرداری ها نسبت به پرداخت نیم درصد سهم کتابخانه های عمومی شهرستان اقدام نمایند تا بهتر و مطلوب تر، سطح کمی و کیفی کتابخانه ها ارتقاء یابد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است