منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۳
شناسه خبر: 210052
گروه :خبر
IMG_0022

فرمانده سپاه ناحیه میناب در حاشیه استقبال از شهدای غواص گفت: شهدا با فدای جان خود و مردم با حضورشان در میدان های مختلف دینشان را ادا کردند و ما مسئولین باید قدرشان را بداریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، سرهنگ حبیب الله سهرابی فرمانده سپاه ناحیه میناب در حاشیه مراسم استقبال از شهدای غواص در میناب گفت: هشت سال جنگ تحمیلی ایران در برابر ابر قدرت های جهان زخم بزرگی را بر دل ها گذاشته است زخمی که هنوز بعد از گذشت سال ها کهنه و التیام نیافته است و هنوز احتیاج به درمان دارد.

 

 

وی در ادامه عنوان داشت: مردم شهید پرور شهرستان میناب همیشه و در همه جا حضوری پرخروش و با غرور داشته اند و اینبار نیز با حضور خودشان نشان دادند که ارزش شهید و شهادت را بخوبی درک کرده اند.

 

فرمانده سپاه ناحیه میناب افزود: حضور مردم آن هم در این شرجی و گرمای هوا نشان از ولایتمداری و ارادت آنها نسبت به شهدا است، شهدایی که جان خود را برای آسایش و راحتی این مردم فدا کردند و مردم اینچنین پرشور به استقبال این کبوترهای عاشق شتافتند تا دین خود را ادا کنند.

 

سرهنگ سهرابی با بیان اینکه باید راه شهدا را تا آخرین نفس ادامه دهیم اظهار داشت: ادامه دادن راه شهدا و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت یکی از وظایف و خواسته های شهدا نسبت به ما است این کمترین خواسته ای است که می توانیم برای برآورده کردن آن تمام تلاش خود را انجام دهیم.

 

وی خاطر نشان کرد: شهدا صاحبان اصلی این نظام و انقلاب هستند در واقع شهدا با فدا کردن جانشان و مردم با حضورشان در میدان های مختلف دینشان را ادا کردند و ما مسئولین و دولت مردان این مملکت باید قدردان آنها باشیم.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی