منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۹
شناسه خبر: 332988
گروه :خبر
IMG_2314
 

رییس دادگستری حاجی آباد:

شهدای محیط زیست مظلومترین شهدا هستند

رییس دادگستری شهرستان حاجی آباد گفت: شهدای محیط زیست مظلومترین شهدا هستند که برای حفظ طبیعت از جان خود می گزرند تا به طبیعت اطراف ما و محیط زیست خدچه ای وارد نشود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام صادقی رییس دادگستری شهرستان حاجی آباد اظهار داشت: برای معامله با خدا یکی مال خود را انفاق می کن ویکی با فرزند و یکی هم مثل شهید از جان خود که عزیزترین عضو خود است را تقدیم خدا می کند و اینها عزت بالایی دارند و تمام گناهان آنها بخشیده می شود و لذا دارای ارزش هستند و کسانی که هم برای شهید ارزش قائل می شوند خداوند هم برای انها ارزش قائل می شود.

حجت الاسلام صادقی شهدای محیط زیست را مظلومترین شهدا نامید و افزود: همه مسئولین جهت برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم شهید محیطبان شهید دهقانی از تمام توان و امکانات خود استفاده کنند و همه دستگاها در مراسم تشیع جنازه این شهید بزرگوار شرکت نمایند.

فرماندار حاجی آباد نیز درجلسه برنامه ریزی تشیع شهید دهقانی بیان داشت: شهید دهقانی از محیطبانان زحمت کش استان هرمزگان بودند که امروز مظلومانه شهید شدند و لذا از همه دستگاهای دولتی و مردم شهرستان خواهشمندم که در مراسم تشیع جنازه شهید دهقانی شرکت نمایند.

اصغر جهانگیری افزود: این شهید بزرگوار برای جلوگیری از تخریب محیط زیست از جان خود گذشتند لذا ما باید با حضور در این مراسم تسلای دل خانواده این شهید بزرگوار باشیم.

قاسم صادقی رئیس بنیاد شهید حاجی آباد گفت مراسم تشیع شهید دهقانی روز دوشنبه هفتم تیرماه ساعت 14 عصر از روستای سرچاهان تشیع و به سمت سیاهک که زادگاه این شهید بزرگوار است تشیع و به خاک سپرده می شود.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است