منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷
شناسه خبر: 262983
گروه :خبر
IMG_7194
 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم

شهادت شیخ نمر نشان داد که هر مشکلی با دیپلماسی مذاکره قابل حل نیست

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم گفت : ساده لوحانه است اگر فکر کنیم با ” دیپلماسی لبخند” می توانیم با آمریکا، عربستان و سران مرتجع عرب برخورد قاطعانه ای داشته باشیم، این تفکر، تفکری خام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛سیدحامد مظلومی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان قشم در گفتگو اختصاصی با خبرنگار قشم آزاد ،  ضمن انتقاد از عملکرد منفعلانه جهان اسلام در قبال شهادت شیخ نمر گفت: این انفعال جهان اسلام در به شهادت رسیدن شیخ نمر(عالم برجسته اهل تشیع عریستان)، مقدمات شهادت شیخ زکزاکی و سایر علمای اهل تشیع و تسنن را فراهم خواهد کرد.

 

 

وی ادامه داد: در روزهایی که مسلمانان جهان به ویژه کشور عزیزمان ایران شاهد وحدت هرچه بیشتر شیعه و سنی در ایام ولادت پیامبر مودت و رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) هستند که خود نشانگر اسلام ناب محمدی(ص) است، متأسفانه کشور وهابی عربستان با همکاری کشورهای غربی و سایر کشورهای عربی خودفروخته بر طبل تفرفه افکنی در بین مسلمانان می کوبند.

 

 

سیدحامد مظلومی افزود: در سایه سقوط مجامع بین المللی و جهان اسلام،آل سعود و آل خلیفه به همراه سایر کشورهای عربی و غربی با کشتار مردم بی گناه یمن و جنگ نیابتی در سوریه و عراق و کشتار علمای اهل تشیع و تسنن، بدعت بدی را در بین مسلمانان بنا گذاشته اند که در صورت ادامه این روند ، مستقیما شاهد ایجاد تفرقه و برادرکشی در جهان اسلام و شهادت شیخ نمرها، شیخ زکزاکی ها و … خواهیم بود.

 

 

وی ضمن انتقاد از کارنامه ضعیف دولت یازدهم در قبال تحولات منطقه و جهان اظهار داشت: عربستان کشوری نبود که جرأت قدعلم کردن در مقابل ایران را داشته باشد که متأسفانه خروج دولتمردان از موضع اقتدار و در پیش گرفتن دیپلماسی لبخند باعث چنین جسارتهایی از سوی سران مرتجع عربی شده است.

 

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم ادامه داد: برخی گمان می کنند که نرمش در برابر دشمن نتیجه بخش تر است.

 

 

مظلومی بیان کرد : آمریکایی ها با حمایت از مرتجعین منطقه ای و رژیم صهیونیستی می خواهند جریان مقاومت و جمهوری اسلامی ایران را در منطقه تضعیف کنند.

 

 

وی تصریح کرد: شهادت شیخ نمر از سوی رژیم آل سعود ، شاهدی بر این مدعا است که هر مشکلی با دیپلماسی مذاکره قابل حل نیست و باید در برابر کشور بی منطق، تروریست پرور و کودک کش عربستان دیپلماسی و راه چاره دیگری پیش گرفت.

 

سیدحامد مظلومی در پایان ضمن عرض تسلیت و تبریک شهادت شیخ نمر به محضر حضرت ولیعصر(عج)و مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) و عالم اسلام گفت: موضع گیری صحیح، قاطعانه و به موقع علمای جهان اسلام در قبال شهادت شیخ نمر، آزمونی فراموش ناشدنی برای حفظ وحدت مسلمانان و جلوگیری از وقوع فجایع اینچنینی است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است