منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۹:۱۵
شناسه خبر: 262868
گروه :خبر
139306021257039293474534
 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم:

شهادت شیخ نمر نشان داد که هر مشکلی با دیپلماسی مذاکره قابل حل نیست

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم عنوان کرد: شهادت شیخ نمر از سوی رژیم آل سعود ، شاهدی بر این مدعا است که هر مشکلی با دیپلماسی مذاکره قابل حل نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سیدحامد مظلومی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم در گفتگو اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس؛ ضمن انتقاد از عملکرد منفعلانه جهان اسلام در قبال شهادت شیخ نمر گفت: این انفعال جهان اسلام در به شهادت رسیدن شیخ نمر(عالم برجسته اهل تشیع عریستان)، مقدمات شهادت شیخ زکزاکی و سایر علمای اهل تشیع و تسنن را فراهم خواهد کرد.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم  اظهار کرد: در روزهایی که مسلمانان جهان به ویژه کشور عزیزمان ایران شاهد وحدت هرچه بیشتر شیعه و سنی در ایام ولادت پیامبر مودت و رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) هستند که خود نشانگر اسلام ناب محمدی(ص) است، متأسفانه کشور وهابی عربستان با همکاری کشورهای غربی و سایر کشورهای عربی خودفروخته بر طبل تفرفه افکنی در بین مسلمانان می کوبند.

 

مظلومی تصریح کرد: در سایه سقوط مجامع بین المللی و جهان اسلام،آل سعود و آل خلیفه به همراه سایر کشورهای عربی و غربی با کشتار مردم بی گناه یمن و جنگ نیابتی در سوریه و عراق و کشتار علمای اهل تشیع و تسنن، بدعت بدی را در بین مسلمانان بنا گذاشته اند که در صورت ادامه این روند ، مستقیما شاهد ایجاد تفرقه و برادرکشی در جهان اسلام و شهادت شیخ نمرها، شیخ زکزاکی ها و … خواهیم بود.

 

وی ضمن انتقاد از کارنامه ضعیف دولت یازدهم در قبال تحولات منطقه و جهان افزود: عربستان کشوری نبود که جرأت قدعلم کردن در مقابل ایران را داشته باشد که متأسفانه خروج دولتمردان از موضع اقتدار و در پیش گرفتن دیپلماسی لبخند باعث چنین جسارتهایی از سوی سران مرتجع عربی شده است.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم ادامه داد: متأسفانه برخی گمان می کنند که نرمش در برابر دشمن نتیجه بخش تر است.

 

وی افزود : ساده لوحانه است اگر فکر کنیم با ” دیپلماسی لبخند” می توانیم با آمریکا، عربستان و سران مرتجع عرب برخورد قاطعانه ای داشته باشیم، این تفکر، تفکری خام است.

 

مظلومی گفت: آمریکایی ها با حمایت از مرتجعین منطقه ای و رژیم صهیونیستی می خواهند جریان مقاومت و جمهوری اسلامی ایران را در منطقه تضعیف کنند.

 

وی تصریح کرد: شهادت شیخ نمر از سوی رژیم آل سعود ، شاهدی بر این مدعا است که هر مشکلی با دیپلماسی مذاکره قابل حل نیست و باید در برابر کشور بی منطق، تروریست پرور و کودک کش عربستان دیپلماسی و راه چاره دیگری پیش گرفت.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم در پایان ضمن عرض تسلیت و تبریک شهادت شیخ نمر به محضر حضرت ولیعصر(عج)و مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) و عالم اسلام خاطرنشان کرد: موضع گیری صحیح، قاطعانه و به موقع علمای جهان اسلام در قبال شهادت شیخ نمر، آزمونی فراموش ناشدنی برای حفظ وحدت مسلمانان و جلوگیری از وقوع فجایع این چنینی است.

انتهای پیام/

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان