منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۹
شناسه خبر: 263958
گروه :خبر
40741

نماینده مردم مرکز هرمزگان در مجلس با بیان اینکه شهادت شیخ نمر به دست آل سعود مغایر با اهداف اسلامی است، تاکید کرد:عربستان دچار مشکلات و اختلافات داخلی است این روش حکومت داری باعث تضعیف حکومتشان می شود.

منصور آرامی، نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، ابوموسی و بندر خمیر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با ضمن محکومیت عربستان گفت:اعدام شیخ مغایر با رفتار انسانی است و  اقدامی غیر انسانی و غیر سیاسی بود.

 

وی با بیان اینکه مسلمانان در جهان باید به دنبال وحدت باشند، اظهار کرد: عربستان نباید با اقدامات غیر انسانی خود باعث ایجاد اختلاف بین مذاهب اسلامی شود.
وی افزود:آل سعود با اعدام رهبر شیعیان عربستان موجب ناراحتی و اعتراض جهان اسلام که این حرکت محکوم است.
نماینده مردم هرمزگان با بیان اینکه شهادت شیخ نمر به دست آل سعود مغایر با اهداف اسلامی است، تاکید کرد: حکومت عربستان باید دست از تند روی و افراطی گری های خود بردارد.
وی افزود: اتفاق منا نشان داد که عربستان دچار مشکلات و اختلافات داخلی است این روش حکومت داری باعث تضعیف حکومتشان می شود.
آرامی با بیان اینکه اقدامات آل سعود با اتکا به غرب است، تصریح کرد: جهان اسلام مملو از انسان هایی است که با ارزش زندگی می کنند اما عربستان که ادعای دارالغرای اسلام دارد با اتکا به جنگ و نفت عمل می کند.
وی با اشاره به اقدام سعودی ها در اخراج کارگزاران ایرانی از عربستان بیان کرد:عربستان دچار تندرویی های است و آن چیزی که در دنیای امروز محکوم است افراط و تفریط است لذا عربستان باید در رفتار سیاسی خود تجدید نظر کند.
نماینده مردم هرمزگان در مجلس با بیان اینکه دیپلماسی دولت باید قوی عمل کند، خاطر نشان کرد: ایران ما کشوری مقتدر است که امنیت و پایداری آن متکی بر مردم منطقی و قانون مند است و عربستان به قدرت کشور ما پی برده لذا سیاست داخلی باید مطابق اصول دیپلماسی با حفظ امنیت ملی انجام می شود.

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است