منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۰:۰۸
شناسه خبر: 210842
گروه :خبر

شاید آدم‌های خوش‌چهره را بتوان برای این برندها مورد استفاده قرار داد اما بازیگر را نمی‌توان تنها برای تبلیغات استفاده کرد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، شهاب حسینی در مراسمی (یکشنبه 18 مرداد) به مناسبت دور جدید فعالیت‌های فرهنگی خود برگزار می‌کرد؛ گفت:

همیشه برندهای تجاری از چهره‌های سینمایی برای کارهای خود استفاده می‌کنند  و در تمام دنیا تلفیق چهره‌های سینمایی و ورزشی  با محصولات تجاری اتفاق می‌افتد اما من هرگز اعتقادی به استفاده ابزاری از عکس یک بازیگر برای تبلیغات کالا نداشتم به همین دلیل نیز هرگز چنین پیشنهادهایی را قبول نمی‌کردم.

وی ادامه داد: شاید آدم‌های خوش‌چهره را بتوان برای این برندها مورد استفاده قرار داد اما بازیگر را نمی‌توان تنها برای تبلیغات استفاده کرد زیرا معتقدم یک بازیگر ظرفیت بیشتری دارد که می‌توان آنها را بکار گرفت.

حسینی که به عنوان مدیر فرهنگی و هنری شهر فرش منصوب شده؛ افزود: پیروی جمله دست به‌دست هم دهیم به مهر/ میهن خود را کنیم آباد، وقتی مجموعه شهر فرش این پیشنهاد را به من داد؛ اعلام کردم نمی‌خواهم از چهره‌ام به عنوان برند تجاری استفاده کنم به همین دلیل به دنبال راهکاری گشتیم و تلاش کردیم تا راه‌های دیگری را مدنظر قرار دهیم که به کلیت سینما کمک کند.

بازیگر دوران عاشقی افزود: به این نتیجه رسیدیم که شاید بتوانیم مبلغ هنگفتی که به من پیشنهاد دادند را در راستای حرکت بهتری قرار دهیم. به توافق رسیدیم که با این پول می‌توان فیلم‌های خوب و تأثیرگذار با بودجه اندک ساخت ضمن اینکه این کار موجب تبلیغات عمقی می‌شود نه سطحی.

بازیگر طعم شیرین خیال ادامه داد: برندهای بزرگ می‌توانند برنامه‌های فرهنگی و هنری بزرگی نیز داشته باشند و  بخشی از هزینه‌هایشان را به فعالیت فرهنگی اختصاص دهند. با این نگاه سینما نیز می‌تواند چشم امید داشته باشد که از سرمایه‌های موجود جامعه و شرکت‌های بزرگ درست استفاده کند.

حسینی ادامه داد: این نگاه من است و من هرگز به همکارانم خرده نمی‌گیرم که چرا چهره آنها روی محصولات تجاری و یا برندها قرار می‌گیرد زیرا برخی پیشنهادها آنقدر خوب است که ممکن است جذاب باشد و بپذیریند. اما من بازهم معتقدم همین ارقام می‌تواند در خدمت ساخت فیلم‌های مؤثر سینمایی و سریال‌هایی قراربگیرد که براساس رمان‌های داخلی و خارجی ساخته می‌شود و  این امر موجب می‌شود تا نام برندها نیز در کنار این هنرها بدرخشد و این امر به  نوعی تبلیغ عمقی است که نشان می‌دهد تعالی جامعه برای این شرکت‌ها مهم است.

وی ادامه داد: نکته مهم دیگر این است که وقتی در تیتراژ فیلم‌ها و سریال‌ها نام حامیان را می‌بینم؛ متوجه می‌شویم  اثر ارزش خاصی دارد و آن برند نیز جزیی از فرهنگ شده است.

حسینی افزود: هدف اصلی ما از فعالیت پیشرو این است که در سال‌های آینده سرمایه‌گذاری در سینما بیشتر شود و این سرمایه‌گذاری در فرهنگ، کتاب، چاپ، نقاشی نیز افزایش یابد.

در این مراسم تفاهم‌نامه‌ای امضا شد که براساس آن شهاب حسینی موافقت کرد بجای آنکه تصویرش به عنوان تبلیغ یک برند خاص استفاده شود با همکاری شهر فرش مدیریت ساخت چند فیلم سینمایی را برعهده بگیرد و درآمد حاصل از این قرار داد به‌جای واریز به حساب شهاب حسینی در کل سینما سرمایه‌گذاری شود.

در این مراسم که از ساعت 18 آغاز و تا ساعت 22 ادامه داشت؛ علیرضا قربانی، علی معلم، پوران درخشنده، هنگامه قاضیانی، تینا پاکروان و هوشنگ گلمگانی حضور داشتند و اجرای برنامه را جواد یحیوی برعهده داشت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است