منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۴
شناسه خبر: 335390
گروه :خبر
13950413000866_PhotoA

منابع خبری از شنیده شدن صدای انفجار در فضای بیرونی محل برگزاری مسابقه نیمه نهایی فوتبال یورو -2016 که قرار است بین فرانسه و ایسلند تا ساعاتی دیگر برگزار شود، خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، منابع خبری از شنیده شدن صدای انفجار در بیرون ورزشگاهی که قرار است دیدار بین فرانسه و ایسلند از سری رقابت‌های فوتبال یورو-2016 تا ساعاتی دیگر برگزار شود، خبر دادند.

وبگاه روزنامه «اکسپرس» در خبری فوری اعلام کرد که امروز (یکشنبه) در ورزشگاه « استاد دو فرانس» محل برگزاری بازی فوتبال نیمه نهایی بین فرانسه و ایسلند صدای انفجاری  شنیده شده است.

بر اساس این گزارش، هواداران حاضر در این مکان در حال ورود به ورزشگاه محل برگزاری این مسابقه اندکی قبل از ساعت پنج و نیم بعد اظهر به وقت محلی صدای انفجاری را از داخل یک خودروی مشکوک شنیدند .

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است