منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۷:۴۴
شناسه خبر: 350888
گروه :خبر
20juty_222-346x256

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان هرمزگان اظهار کرد:یک هزار و ۱۰۰میلیارد تومان پروژه نیمه تمام در استان هرمزگان وجود دارد که باید از طریق قانون ماده ۲۷ واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی واگذار شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛صالح دریانورد،رئیس سازمان برنامه و بودجه استان هرمزگان با بیان اینکه 280 پروژه نیمه تمام در استان شناسایی شده که قابل واگذاری به بخش خصوصی دارد، گفت:واگذاری پروژه های دولتی به بخش خصوصی یکی از محورهای مهم مقاومتی کردن اقتصاد است و در سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری به آن تاکید شده است.

وی افزود: ۵۰۰هزار میلیارد تومان پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد که  برای اتمام این پروژه ها بیش از ۱۰ سال زمان نیاز است تا بتوانیم با تخصیص اعتبارات دولتی به اتمام برسانیم.

دریانورد با بیان اینکه  واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی و مردم کردن اقتصاد در دستور جدی دولت و شورای اقتصادی دولت قرار دارد، اظهار کرد:یک هزار و ۱۰۰میلیارد تومان پروژه نیمه تمام در استان هرمزگان وجود دارد که مدیران دستگاه های دولتی باید از طریق قانون ماده ۲۷ واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی اهتمام ویژه داشته باشند.

وی تصریح کرد: برخی از مدیران در واگذاری پروژه ها سهل انگاری می کنند و تعدادی از پروژه ها خارج از چارچوب قانون ماده ۲۷ واگذار می شود.

دریانورد با اشاره به اقدامات موثر در حوزه آب، شیلات و آموزش و پرورش یادآور شد: استان هرمزگان رتبه اول کشور در تامین آب از طریق آب شیرین کن ها را دارد که دولت با واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی خرید تضمینی آب رامتعهد شده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان هرمزگان رونق واحد های تولیدی  و توسعه صادرات غیرنفتی را از دیگر محورهای مهم دولت در اقتصاد مقاومتی دانست و خاطرنشان کرد: استان هرمزگان بالاترین ظرفیت در واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی دارد که در این راستا ۱۴ بندر و اسکله در استان هرمزگان به بخش خصوصی واگذار شده است.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر