منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۰
شناسه خبر: 351571
گروه :خبر
img_5681
 

معاون آموزش ابتدایی رودان عنوان کرد:

شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل از اولویت‌های مدیران است

معاون آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش رودان گفت:شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل و انسداد مبادی بیسوادی از اولویت های امور اجرایی مدیران مدارس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ نشست توجیهی مدیران دوره ابتدایی به منظور هم اندیشی و جمع بندی فعالیت های اجرایی پروژه مهر و پیگیری طرح ها و برنامه های کشوری، استانی و درون شهرستانی در سال تحصیلی 96-95 در محل سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش رودان برگزار شد.

محمد محسنی معاون آموزش ابتدایی رودان در این نشست با تاکید برتشکیل کمیته ارتقاء مدرسه، اظهار کرد: آغاز سال تحصیلی در دوره ابتدایی با آغاز جشن شکوفه ها بصورت نمادین در دبستان فاطمیه و جشن آغازین قرآن پایه اول در این آموزشگاه آغاز می شود.

وی افزود: برگزاری نشست های توجیهی اولیا درخصوص ارزشیابی توصیفی و اجرای بخشنامه های آموزشی ونیز تشکیل جلسات شورای مدرسه به منظور ارتقاء فعالیت های قرآنی از جمله مهمترین برنامه هایی که باید در طول سال تحصیلی مد نظر مدیران باشد.

محسنی از تشکیل کارگروه ویژه کلاس های تجمیعی خبر داد و ادامه داد: اجرای دقیق و منظم طرح چندمعلمی در پایه پنجم و ششم و رعایت بودجه بندی محتوی کتب درسی در کلیه پایه های تحصیلی ابتدایی از دیگر اهداف آموزشی امسال است.

معاون آموزش ابتدایی رودان تصریح کرد: شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل و انسداد مبادی بیسوادی از اولویت های امور اجرایی مدیران است

این مسوول با تاکید بر نظارت دقیق بر روند ثبت نام اتباع خارجه گفت: بررسی کارت سلامت دانش آموزان پایه اول ابتدایی مطابق با سامانه سناد و تجزیه و تحلیل کتب جدیدالتالیف بویژه تفکر و پژوهش، و ریاضی پایه ششم و معرفی آموزگاران به کلاس های ضمن خدمت از دیگر برنامه های مورد توجه مدیران است.

محسنی ارتباط آموزگاران با سرگروهای آموزشی و راهبران آموزشی و پرورشی را از مهمترین نقاط قوت در پیشبرد اهداف علمی آموزشی عنوان کرد و افزود: اجرای برنامه های پرورشی و مذهبی نظیر برگزاری نماز جماعت از مهمترین دغدغه های اولیاست که باید به بهترین نحو ممکن در مدارس اجرا شود.

معاون آموزش ابتدایی رودان با تاکید بر عدم استفاده از محتوی آموزشی غیراستاندارد تأکید کرد: توجه به امر آموزش و غنی سازی کتابخانه های مدارس از برنامه هایی است که در طول سال تحصیلی باید در مدارس اجرا شود

وی در پایان با اشاره به تدوین برنامه بازدید از مدارس همجوار بصورت ماهانه خاطرنشان کرد: مدیران علاوه بر بازدید از مدارس همجوار باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که هفته ای یکبار از کلاس درس کلیه پایه ها بازدید داشته باشند و درس کاروفناوری پایه ششم را بصورت عملی برگزار کنند.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است