منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۴
شناسه خبر: 237958
گروه :خبر

پیکرهای پاک سه شهید تازه تفحص شده پس از۳۲ سال از طریق کارت و پلاک هویت شناسایی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، شهید «علی نادعلی‌پور»فرزند صفر، متولد سال ۴۵ و اعزامی از استان کرمان است.این شهید در سال ۶۲ به جنگ اعزام و در عملیات والفجر۱ در منطقه عملیاتی فکه به درجه رفیع شهادت نائل آمد. این شهید از طریق کارت هویت شناسایی شد.

شهید «ناصر نژادشاهبداغی» فرزند بهمن،متولد سال ۴۴ و اعزامی از استان کرمان است.این شهید در سال ۶۲ به جنگ اعزام و در عملیات والفجر۱ در منطقه عملیاتی فکه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.این شهید از طریق کارت هویت شناسایی شد.

شهید حسن حسینی عامری اختیار آباد،فرزند محمد،متولد سال ۴۴ و اعزامی از استان کرمان است.این شهید در سال ۶۲ به جنگ اعزام و در عملیات والفجر۱ در منطقه عملیاتی فکه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.این شهید از طریق پلاک هویت شناسایی شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی