منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۷
شناسه خبر: 318484
گروه :خبر
13950214000809_PhotoA
 

پیشروی مهم در جبهه شهر حلب

شمال «حندرات» حلب تحت تسلط ارتش سوریه درآمد

نیروهای مقاومت سوریه و فلسطینی پس از حملات هوایی جنگنده‌های سوری و روس موفق شدند بخش‌های شمالی اردوگاه «حندرات» واقع در غرب حلب را تحت کنترل بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، بعد از حملات شدید جنگنده‌های روس و سوری در مناطق غرب و جنوب و غرب استان حلب که از شب گذشته آغاز شد این جنگنده‌ها بامداد امروز پنجشنبه در اردوگاه «حندرات» و مزارع «ملاح » بار دیگر حملات شدیدی را علیه مواضع تروریست‌های «جبهه النصره و احرارالشام» آغاز کردند.

همزمان با حملات نیروی هوایی، یگان موشکی وتوپخانه‌ای ارتش در جنوب منطقه حندرات بشدت مواضع تروریست‌ها را در این منطقه و مزارع ملاح هدف قرار دادند.

بنا بر این گزارش، بعد از فلج شدن تحرکات تروریست‌ها، ارتش سوریه با کمک نیروهای مقاومت فلسطینی موسوم به «فدائیان قدس» حملات خود را از سه محور «جنوب غرب شهرک صنعتی شیخ نجار، جنوب و جنوب غرب شهرک حندرات» به سمت بخش‌های شمالی این اردوگاه و مزارع ملاح آغاز کردند.

برای مشاهده تصویر بزرگتر     کلیک کنید

 نیروهای مقاومت در آغاز موفق شدند خطوط دفاعی اولیه تروریست‌ها در شمال اردوگاه حندرات را بشکنند و وارد اردوگاه شوند.

بنا بر این گزارش، در حال حاضر نیروهای سوری و مقاومت فلسطینی موفق شدند بخش‌های شمالی اردوگاه را بطور کامل آزاد کنند و گروه‌های پشتیبانی در حال تثبیت مواضع خود در این قسمت از اردوگاه هستند.

 همزمان یگان موشکی و توپخانه‌ای ارتش سوریه بشدت مواضع تروریست‌ها را در مزارع ملاح و مرکز و جنوب اردوگاه و حتی مناطق خارج از آن هدف قرار می دهند.

تروریست‌ها به دلیل حملات ناگهانی نیروهای سوری و مقاومت متحمل تلفات جانی و خسارات مالی فراوان شده اند؛ به طوری که با ترک اجساد همرزمان خود مجبور به فرار به سمت مناطق جنوبی اردوگاه شده‌اند.

بنا بر این گزارش، نیروهای سوری و مقاومت فلسطینی همچنین در این منطقه موفق شدند مناطق« الشاهر و کارگاه‌ها» واقع در شمال غرب و شمال اردوگاه را از وجود تروریست‌ها پاکسازی کنند.

گروهی از نیروهای مقاومت فلسطینی در حومه شمال غربی اردوگاه موفق شدند گروهی از تروریست‌ها را که قصد نفوذ به اردوگاه از سمت جنوب مزارع ملاح را داشتند مورد هدف قرار دهند و تمامی خودروهای متعلق به آنان را منهدم کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است