منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۲
شناسه خبر: 221426
گروه :خبر
13940628000318_PhotoA

بر اثر حمله تروریستی روز گذشته به پایگاه هوایی پیشاور 29 نفر کشته و 29 نفر دیگر که اکثرا از کارمندان این پایگاه بودند، زخمی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، بر اثر حمله تروریستی روز گذشته به پایگاه هوایی پیشاور29 نفر کشته و 29 نفر دیگر زخمی شده‌اند که تعداد 23 نفر از کشته‌ها کارمندان و افسران نیروی هوایی پاکستان هستند.

پس از حمله مذکور، نیروهای امنیتی که توسط «نیروی واکنش سریع» پاکستان رهبری می‌شدند این منطقه را پاکسازی کردند که در جریان درگیری 13 نفر از مهاجمان نیز کشته شدند.

در حال حاضر تحقیقات پیرامون چگونگی این حمله به کمپ نیروهای هوایی پاکستان که روز گذشته به وقوع پیوست، توسط نیروهای امنیتی پاکستان جریان دارد.

این حمله بزرگترین حمله پس از واقعه کشتار دانش‌آموزان مدرسه نظامی پاکستان در ماه دسامبر سال گذشته محسوب می‌شود که منجر به کشته شدن 147 دانش‌آموز 9 تا 16 سال شده بود.

در تصاویر زیر بخش‌هایی از عملیات ارتش علیه شبه نظامیان برای پاکسازی محدوده پایگاه هوایی پیشاور را مشاهده می‌کنید.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است