منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۵
شناسه خبر: 282529
گروه :خبر
hormoz

نظامیان رژیم صهیونیستی با به شهادت رساندن دو جوان دیگر فلسطینی در قدس اشغالی، شمار شهدای انتفاضه قدس را به یکصد و هشتاد و یک تن رساندند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ نظامیان رژیم صهیونیستی با به شهادت رساندن دو جوان دیگر فلسطینی در قدس اشغالی، شمار شهدای انتفاضه قدس را به یکصد و هشتاد و یک تن رساندند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در سرزمین‌های فلسطینی، 2 جوان فلسطینی شب گذشته پس از عملیات مقاومتی تیراندازی به سوی نظامیان صهیونیست در منطقه باب العامود شهر قدس اشغالی، به ضرب گلوله این نظامیان به شهادت رسیدند.

«منصور شوامره» و «عمر محمد عمرو» یکی از نیروهای سرویس امنیت ملی وابسته به تشکیلات خودگردان 2جوان اهل شهرک القبیبه قدس اشغالی بودند که توسط پلیس رژیم صهیونیستی شهید شدند.

پلیس رژیم صهیونیستی گفته است که عملیات تیراندازی چند فلسطینی به سمت تجمعی از نیروهای اسرائیلی را خنثی کردند به گونه‌ای که هیچ نیروی اسرائیلی در این حادثه آسیبی ندید.

این در حالی است که پلیس صهیونیستی در تعقیب فلسطینیان مسلح که به سمت نیروهای اسرائیلی تیراندازی کرده بودند، 2 از آنها را زخمی کردند که حالشان وخیم بود.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» هم آورده است که این دو جوان فلسطینی سلاح‌های دست‌ساز حمل می‌کردند و به سوی نیروهای پلیس در نزدیکی ایستگاه قطار الخفیف در باب العامود قدس گلوله شلیک کردند که در واکنش به این عملیات، پلیس اسرائیل یکی از جوانان مهاجم را زخمی کرد و دیگری پا به فرار گذاشت که او نیز در تعقیب پلیس زخمی شد و سپس خبر رسید که هر دو جان خود را از دست داده‌اند.

این در حالی است که در روز یکشنبه 4 فلسطینی دیگر نیز به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده بودند.

نظامیان صهیونیست روز گذشته نیز یک دختربچه 14 ساله فلسطینی را در نزدیکی حرم حضرت ابراهیم (ع) به ضرب گلوله به شهادت رساندند.

پیش از آن هم یک نوجوان 17 ساله فلسطینی دیگر به اسم «نعیم احمد یوسف صافی» را در ایست بازرسی نظامی واقع در شرق بیت لحم در کرانه باختری به ضرب گلوله به شهادت رساندند.

صبح روز گذشته نیز نظامیان رژیم اشغالگر قدس دو نوجوان 16 و 17 ساله دیگر را در روستای العرقه در غرب شهر جنین به نام های نهاد رائد محمد واکد و فواد مروان خالد واکد به رگبار بسته و هر دو نفر را به شهادت رساندند، بدین ترتیب روز یکشنبه با شهادت 6 فلسطینی در مناطق مختلف کرانه باختری همراه بود.

با شهادت این 6 فلسطینی شمار شهدای انتفاضه قدس تا این لحظه به 181 نفر افزایش یافت.

این در حالی است که بیش از 17 هزار نفر هم در جریان انتفاضه به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست زخمی شده و یا بر اثر استنشاق گاز اشک آور دچار خفگی شده‌اند که حال بسیاری از آنها وخیم است.

در عملیات‌های مقاومتی فلسطینیان نیز تاکنون بیش از 30 نظامی و شهرک‌نشین صهیونیست به هلاکت رسیده و نزدیک به 450 نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند که حال ده‌ها نفر از آن‌ها وخیم اعلام شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است