منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۵۴
شناسه خبر: 287462
گروه :خبر
IMG_3578

بخشدار کیش گفت: حضور حداکثری و کم نظیر ساکنان و گردشگران جزیره کیش در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حماسه ای بزرگ در این بخش از ایران اسلامی آفرید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس،صبح امروز پس از پایان شمارش آرای بخش کیش و تأیید نتایج کسب شده توسط فرمانداری بندر لنگه روح الله شهداد نژاد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کیش پرس با اعلام آرای به دست آمده از 21 شعبه اخذ رای در بخش کیش گفت: بخش کیش شامل جزایر کیش، لاوان و هندورابی است که 21 شعبه  ماموریت اخذ آرای مردمی در این بخش را به عهده داشت.

 

وی افزود: از 22 هزار تعرفه اخذ رای که از سوی ستاد انتخاباتی شهرستان در اختیار بخش کیش قرار داده شده بود 2 هزار تعرفه به لاوان اختصاص داده شد و 20 هزار تعرفه در شعب جزیره کیش مورد استفاده قرار گرفت.

 

شهداد نژاد ادامه داد: از تعداد 22 هزار تعرفه توزیع شده در بخش کیش در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری، تعداد برگه های مصرف شده 16802 برگ و کل آرای صندوق ها 16770 رای بوده که 13582 رای صحیح و 3188 رای باطله مأخوذه و 5 رای باطله غیره مأخوذه بوده است و 5198 برگ مصرف نشده باقی ماند.

 

وی آرای کسب شده توسط آیت الله غلامعلی نعیم آبادی امام جمعه بندرعباس را 8302 رای اعلام کرد و افزود: آیت الله سید روح الله صدرالساداتی 5280 رای به دست آورده است که مجموع آرای کسب شده در مجلس خبرگان رهبری در جزیره کیش 13582 رای می باشد.

 

بخشدار کیش همچنین در ارتباط با آرای مجلس شورای اسلامی در جزیره کیش گفت: کل آرای موجود در صندوق های رای 16784 رای بود که 2223 رای باطله مأخوذه، 4 رای باطله غیر مأخوه و 14561 رای صحیح بود.

 

وی با بیان اینکه در بخش کیش خالد زمزم نژاد با 3252 رای بیشترین آرای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی را به دست آورده است،افزود: مصطفی نادعلی نژاد با 2775 رای، سید هاشم توانا با 2123 رای، غلامحسین زارعی با 1923 رای، احمد جباری با 1787 رای، ناصر شریفی با 1235 رای، حسن فتاحی با 877 رای، ناصر توکلی با 316 رای، یوسف دیوانی با 187 رای و محمد حسن نیا با 72 رای در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

 

روح الله شهداد نژاد در ادامه با تقدیر از سعه صدر، خوشرویی، و حوصله تمامی کسانی که در فرآیند رای گیری حضور داشته و این امر مهم را به سرانجام مطلوب رساندند افزود: مردم شریف و قدرشناس جزیره کیش با حضوری کم نظیر در انتخابات کاری کردند کارستان.

 

وی در رابطه با استقبال و مشارکت مردمی در انتخابات بیان کرد:  به اذعان ساکنان کیش و گواه آمار و ارقام صندوق های رای، آنچه امروز از صندوق های رای بیرون آمد نشان از افزایش 55 درصدی مشارکت مردمی نسبت به دوره قبل دارد.

 

بخشدار کیش تاکید کرد: جمعیت فوق العاده پرشور و مصمم در انتخابات حضور داشتند و تا آخرین لحظات مهلت قانونی انتخابات همچنان شعب جزیره کیش شلوغ بود.

 

وی افزود: بنا به شرایط خاص جزیره مرجانی کیش، مردم ترجیح دادند که در ساعات اولیه شب در انتخابات شرکت کنند و بی تردید اگر ساعت انتخابات تا 24 هم تمدید می شد مردم همچنان حضور می یافتند.

 

شهداد نژاد با بیان اینکه در بخش کیش هیچگونه تخلف انتخاباتی چه پیش از انتخابات و چه در حین انتخابات مشاهده نشد بیان کرد: در بخش کیش به هیچ عنوان تخلفات چه از سوی کاندیداها و چه از سوی طرفداران آن ها صورت نگرفت و تنها یکی دو مورد جزئی همانند توزیع پوستر مشاهده شد که درحد تذکر رفع شد.

 

وی بازرسی و نظارت را دو بال انتخابات توصیف و اظهار کرد: در حدود 400 نفر نیروی انسانی در رده های مختلف سازماندهی شدند تا انتخابات به بهترین شکل ممکن در جزیره کیش برگزار شود. همچنین نزدیک به 50 دستگاه خودرو در کلاس های مختلف در اختیار بخشداری کیش  جهت جابجایی نیروهای فعال در انتخابات قرار داده شده بود  جا دارد از همکاری و همراهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش که امکانات مناسبی جهت هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات در اختیار بخشداری قرار داده بود قدردانی کرد.

 

بخشدار کیش همچنین از مدیران و معاونان سازمان منطقه آزاد کیش، امام جمعه کیش، امام جمعه اهل تسنن، نیروهای نظامی و انتظامی، آموزش و پرورش و دیگر ادارت و نهادهای مختلف مستقر در جزیره کیش بواسطه همدلی و همراهی در برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات تقدیر کرد.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: مردم جزیره کیش به عینه شعار همدلی و همزبانی را تفسیر کردند و به همه مردم نشان دادند که نسبت به سرنوشت خود حساس بوده و با حضور خود در صحنه های مبارزه چه جنگ نرم و چه جنگ سخت همواره در مقابل نفوذ دشمنان ایستاده اند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است