منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶
شناسه خبر: 274011
گروه :خبر
شغل کاذب_004

بندرعباس به علت مهاجر پذیر بودن دارای شرایط خاص اقتصادی می باشد و در کنار مشاغلی که درآمد زایی بسیار بالایی دارند همچون مشاغل تجاری در اسکله ها،مشاغلی هم هستند که در اصطلاح به آنها مشاغل کاذب اطلاق می شود و این شغل ها که کاربرانشان بسیار هم زحمت می کشند اما چهره شهر را نامطلوب نموده اند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، فعالیت‌های کاذب و غیررسمی شغلی در همه جای شهر به راحتی قابل مشاهده است. بازار کار ایران در تنگنایی قرار گرفته است که بسیاری از افراد برای کسب درآمد مشاغل کاذب را انتخاب می‌کنند . در ایران از گذشته تا کنون یکی از مشکلات مهم که در نظم اقتصادی اجتماعی کشور اخلال ایجاد کرده وجود شغل‌های کاذب است.

گسترش مشاغل کاذب باعث شده است تا مانع حرکت سرمایه‌ها به سمت تولید شود. این مشاغل فایده ای برای جامعه و اقتصاد کشور ندارد، بلکه بیشتر ستون اقتصاد کشور را دچار مشکل می‌کند.

انتهای پیام/پ

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است