منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱
شناسه خبر: 215432
گروه :خبر
IMG_6916

حمله یک قلاده شغال وحشی به کودکان در حال بازی در پارسیان اعضای یک خانواده را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی هرمز    از  پارسیان ، عصر  دیروز  یک قلاده شغال وحشی به مزرعه‌ای در پارسیان حمله کرد و دو کودک و مادر آنان را مورد حمله قرار داده است.

 

 

شغال  وحشی  به سه کودک این خانواده در حالی که در استخر مزرعه کشاورزی مشغول بازی بودند یکی از کودکان که بیرون از استخر بود را مورد حمله قرار داد.

 

 

این کودک با فریاد برادران خود را متوجه حمله شغال کرد که برادر بزرگتر با ابزار چوب و سنگ به شغال حمله‌ور شد اما این شغال دست‌بردار نبود و او را به شدت زخمی کرد.

 

 

 

IMG_6898

 

 

 

فریاد کودکان مادر آنان را متوجه ماجرا کرد اما این شغال گویا کاملا وحشی شده بود و به مادر کودکان نیز حمله‌ور شد که او را از ناحیه ران مورد حمله قرار داد و او را زخمی کرد.

 

 

مادر کودکان در ادامه گفت: فرزندانم را با فریاد به خانه بردم تا شاید از حمله شغال در امان باشیم اما این شغال ما را رها نکرد و درحالی که وارد خانه شده بودیم بیرون از خانه تلاش می‌کرد وارد شود.

 

 

این سه نفر به شدت آسیب دیده بودند و با تماس‌هایی که با همسایگان باغ کشاورزی داشتند آنان را متوجه خطر کردند که با مراجعه همسایگان این شغال از پای درآمد و مصدومین به بیمارستان منتقل شدند.

 

 

مصدومین از رسیدگی کادر پزشکی بیمارستان اعلام رضایت کردند و گفتند: با مراجعه به بیمارستان محل گزیدگی شستشو داده شد و آمپول تزریق شد و پس از آموزش صابون مخصوص داده شد تا پس از مراجعه به خانه خود را شستشو دهیم.

 

 

کشاورزان و دامداران حاضر در صحنه اعلام کردند: چنین صحنه‌ای در طول عمر خود ندیده بودیم و شغالی که از صدها متر از انسان فرار می‌کند چنین حمله‌ای کاملا ما را غافلگیر کرده است.

 

انتهای پیام /س

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی