منتشر شده در تاریخ: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۹
شناسه خبر: 283935
گروه :خبر
میرزایی-۴۰۰۰۹۸-2

خطیب نمازجمعه پارسیان شعار مرگ بر آمریکا را جزء لاینفک مبانی انقلاب دانست و تاکید کرد: تا خباثت های این شیطان بزرگ است شعار مرگ بر آمریکا هم ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در خطبه های نماز جمعه این هفته پارسیان با اشاره به انتخابات هفتم اسفند و لزوم هوشیاری مردم گفت: بر آحاد مردم شریف ایران اسلامی است که ضمن درک شرایط حساس منطقه و جهان و بلکه داخل کشور و به ویژه این مرحله از انتخابات که همزمانی دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را در پیش رو داریم، هم در تکاپوی حضور حداکثری و خلق حماسه بزرگ دیگر وهم در انتخاب نمایندگانی اصلح که ثمره تلاش و مجاهدات آنان ضمن حفظ و صیانت از ارزش و قداست مجلس خبرگان و خانه ملت باشد ،مجلسینی در تراز ملت بزرگ و انقلابی ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی شکل بگیرد که روز به روز بر اقتدار و عزت و سربلندی ایران اسلامی بیافزاید.

 

حجت الاسلام میرزایی ویژگی های یک نماینده اصلح از دیدگاه امام و رهبری را مهم و راه گشا عنوان کرد وگفت: ازجمله این که یک نماینده باید مدافع اسلام ناب محمدی(ص)،معتقد و وفادار به ولایت فقیه،شجاع و گرایشی به شرق و غرب نداشته باشد.

 

وی راه تشخیص نماینده اصلح را خود مردم معرفی کرد وعنوان داشت: مردم باید کسی را انتخاب کنندکه زمینه‌ساز عزت برای آینده انقلاب و کشور باشد و توانایی حل مشکلات و ایستادگی قدر‌تمندانه در مقابل جبهه معاندان و الگو‌کردن جمهوری اسلامی در چشم مستضعفان جهان را داشته باشد.

 

خطیب نمازجمعه پارسیان با اشاره به دیدار مردم آذربایجان با مقام معظم رهبری گفت:خطر نفوذ جدی است و مردم در انتخاب خود باید دقت کنند و در نقطه مقابل خواست دشمن عمل کنند.

 
امام جمعه پارسیان شعار مرگ بر آمریکا را جزء لاینفک مبانی انقلاب دانست و تاکید کرد: تا خباثت های این شیطان بزرگ است شعار مرگ بر آمریکا هم ادامه دارد.

 

حجت الاسلام میرزایی با اشاره به فرا رسیدن ایام فاطمیه اول ضمن برگزاری مراسمات از ستاد های انتخاباتی حفظ حرمت این ایام را خواستار شد.

 

وی با برحذر نمودن از اسراف،تخریب،سیاه نمایی و بزرگ نمایی مشکلات کاندیدها بر اخلاق انتخاباتی تاکید و همگان را به رعایت تقوای انتخاباتی دعوت کردند.

 

حجت الاسلام میرزایی در پایان از شروع ثبت نام حوزه علمیه برادران و خواهران خبر داد و تاکید کرد: جوانان مستعد را که علاقه بر دروس حوزوی دارند برای حوزه تشویق کنید چرا که همه ما در قبال دین مسئولیت داریم.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی