منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۲
شناسه خبر: 216368
گروه :خبر
13940609000260_PhotoA
 

واکنش بسیج دانشجویی به پاک کردن شعار «مرگ بر آمریکا» از دیوارهای لانه جاسوسی

شعار «مرگ بر آمریکا» برای همیشه زینت بخش دیوارهای لانه جاسوسی خواهد ماند

سازمان بسیج دانشجویی در اطلاعیه‌ای با بیان اینکه شعار «مرگ بر آمریکا» با خون شهیدان این مرز و بوم تحریر شده است، گفت: شعار مرگ بر آمریکا برای همیشه زینت بخش دیوارهای لانه جاسوسی خواهد ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس؛ روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی در واکنش به اخبار منتشره مبنی بر پاک کردن شعار «مرگ بر آمریکا» از روز دیوارهای لانه جاسوسی سابق اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در ابتدای این اطلاعیه تصریح شده است: مردم ایران نه تنها حق دارند به دلیل ستم‌های دولت ابرجنایتکار آمریکا علیه خود و سایر مظلومان جهان ،فریاد «مرگ بر آمریکا» سر دهند بلکه این شعار وظیفه تمامی مسلمانان و حتی تمامی انسان‌های جهان به دلیل جنایات این کشور برعلیه بشریت است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: نه فقط «لانه سابق جاسوسی آمریکا» بلکه اقصی نقاط کشور عزیزمان شاهد خیانت ها و جنایات‌های آمریکا علیه این ملت شریف در چند قرن گذشته بوده است و خشت خشت آن مرگ بر آمریکا را فریاد می‌کشد. این شعار با خون شهیدان این مرز و بوم تحریر شده است و چه خام خیالند کسانی که امید حذف آن را در سر می پرورانند.

سابقه بسیج دانشجویی در ترویج شعار به حق مرگ بر آمریکا موضوع دیگری است که در این اطلاعیه به آن اشاره شده و آمده است: بسیج دانشجویی همچنان خود را پرچمدار مبارزه علیه مستکبرین می‌داند و بارها به افرادی که با حیله‌گری های گوناگون قصد بَزک کردن چهره پلید این کشور مستکبر و حذف شعار مرگ بر آمریکا را داشته‌اند هشدار داده است که این کشور حکم «عین نجاست» را دارد که اگر کسی قصد پاک کردن آن را داشته باشد خود نجس خواهد شد.

سازمان بسیج دانشجویی در این اطلاعیه می‌افزاید: کسانی که گمان می‌برند با توافقات هسته‌ای صورت گرفته می‌توانند خواب آشفته حضور مجدد آمریکا در کشور را تعبیر کنند نیز بهتر است بدانند سابقه سیاه آمریکا نشان می‌دهد مستکبرین هیچ پای‌بندی به تعهدات خود نخواهد داشت و اگر این توافق‌نامه خود به دلیل دیگری برای مرگ بر آمریکا گویی ملت ایران تبدیل نشود، عامل حذف آن هم نخواهد بود.

در ادامه این اطلاعیه با اشاره به انتشار خبری در رسانه‌ها مبنی بر پاک کردن شعار مرگ بر آمریکا از روی دیوارهای لانه جاسوسی، تصریح شده است: به نظر می‌رسد کسانی برای عادی سازی رابطه با آمریکا شروع به فرافکنی کرده و در این مسیر حتی از تخریب چهره تشکل‌های ارزشی که رسالت آنها مبارزه با مستکبرین است دریغ نمی‌کنند. بسیج دانشجویی جهت استحضار ملت شریف ایران اعلام می کند شعار «مرگ بر آمریکا» برای همیشه زینت بخش دیوارهای این مکان خواهد ماند.

در بخش پایانی این اطلاعیه آمده است: از رسانه های گرامی و ارزشی کشور که به دلیل دغدغه مندی نسبت به انتشار این خبر مبادرت ورزیده اند می‌خواهیم پیش از رسانه‌ای کردن اینچنین اخباری صحت و سقم  و جزئیات موضوع را از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی جویا شوند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر